bugün

başıma gelen talihsiz olaydı.

hayatımda tek biriyle çıktım. ona da aşık olamamıştım. hatta bazen kokusundan falan rahatsız oluyordum. elleri bana çirkin geliyordu. güzel bulmuyordum. sadece gözleri renkli diye çıkma teklifi etmiştim. belki zamanla severim mantığından hareket etmiştim. ama olmadı. sevemedim onu. sonra üzüldüm. hiç sevişmeden ayrıldım. zaten tutucu biri idi. bir pişmanlıktı benim adıma. insan olarak çok kaliteli biriydi. o yönüyle gözüme girmişti. keşke arkadaş kalsaydım. o da üzülmüştür mutlaka. buna onu yapmaya hakkım yoktu. yanlış alınmış bir karardı. bir daha tekrarlamam. bu durum bana ders oldu.
yatacak yeri olmayan kişi beyanı.
sayısal loto mu insanın duyguları? denedim ama. denedigin yerlerin yerin dibine. sevmeden sevgili mi olunur ? seversin olmaz bu ayrı bi şey. bir insanın diğerine yapacağı en büyük kötülük bu. azcık vicdanlı olan insanın yapmayacağı iş.
sevgili olurken aklın neredeydi dedirtin insana..
Sevgili değildir o. Olsa duramazdınız. Gerçekten.
Söyle o zaman ben bir eşeklik yaptım aslında bekar olmak daha cazip geliyor lütfen anla diye bir demeç hazırla. Şimdi mutsuz olursan bir ömür bunu çekersin. Yolun başındasın daha fazla bağlanmadan karar ver.
Sizi seveni sevin sizi sevmeyeni kendinizi sevdirmek için uğraşmayın yorulursunuz.

“Şunu aklında tut; seni seveni zehir olsa yut, sevmeyeni bal olsa unut!” Mevlana
bir an önce ayrılmayı gerektirir.
Diye bir şey yoktur.
insan sevdiğine "sevgilim" der.
Ortada sevgilinin olmadığını, alışkanlıklarım olduğunu gösteren durum.
sevgi olsa duramazsın.
Çok da sevgi’li değil demek ki.
sevmek isteyip sevememek. istersin ki bir anın geçmesin onsuz ama engeller vardır, büyük engeller. ne sevebilirsin ne kokusunu çekebilirsin doyasıya. bu kadar zor mu olmalıymış gerçekten? bu kadar zor olmayınca aşk olmuyor muymuş?

her şeyin farkındasındır birlikteyken dünyanın ne kadar güzel olabileceğinin, iki insanın birbirine ne kadar yakışabileceğinin, birlikte ne kadar eğlenebileceğinin. ancak engeller o kadar büyüktür ki bazen her şeyin sadece bir hayal olduğunu düşünürsün, yaşananları sadece mutlu birkaç anı olarak hatırlayacağını hissedersin. gerçekler yıldırır seni, çünkü o hayalindeki insan başka bir hayatta, başka bir evde var olmaktadır.
Niye sevgili oldun o zaman kardeşim denmelidir bu kişiye.
Sevgiden nasibini alamamış insandır bana göre.
Sevgili değilmiş demekki. Çok uzatmadan, kimseyi daha fazla kandırmadan ayrılınmalıdır.
tek mesaj
bitsin istiyorum de
bu kadar amk
Sevemiyorsan ne işin var, niye meşgul ediyorsun insanı?
Şımarıklık.
sevmediğin halde sevgilinse kullanıyorsundur. kendini iyi hissetirmek için de sevemediğine üzülüyorsundur. kimse kendini kandırmasın.
Şerefsizliktir.

Boş kalmayayım veya olsun diye sevgili yaparak bir yere varamazsınız geri zekalılar.
sevmediğiniz insanla sevgili olmayın. insan duyguları oynanılmak için değildir.
Sevemiyorsanız sevmiyorsunuz demek e o zaman ayrılın?
Sevemiyorsanız sevmiyorsunuz demek e o zaman ayrılın?
yani o şimdi ; sevmegili !..
Sevmeyince o kadının ismi sevgili olmaz ki... Olsa olsa çıktığı kız olur.