bugün

sevgilisi olduğunu unutan kişiler için gerekli olan şeylerdir.
şunlar da önerilerimizdir. lütfen dikkate alın ve hayatınızı kurtardığım için bana teşekkür edin;

parmağa ip bağlamak; sevgiliyi her fırsatta unutup başka insanlara mı yanaşıyorsunuz öyleyse parmağınıza hatırlatma babında bir ip bağlayarak bu sorunu çözebilirsiniz. bu ip sayesinde yeni kişilerle tanışmak için elinizi uzattığınızda bu ipe gözünüz takılabilir ve zaten bir sevgiliniz olduğunu hatırlayarak uzattığınız eli geri çekebilirsiniz.

küçük hatırlatma notları; en temiz yollardandır. bir sevgiliniz olduğunu unutarak internette tanıştığınız kişiyi eve davet ettiğinizde, evin muhtelif yerlerine daha önceden yapıştırmış olduğunuz "senin bir sevgilin var" notlarını görerek hemen yediğiniz boku temizleyebilirsiniz.

telefonun hatırlatma alarmını kurmak; bu biraz riskli bir durumdur. zira alarmın ayarlandığı zaman dilimleri sizin yeni biriyle sevgililik adımları atmaya başladığınız döneme rastlamayabilir ve mazallah sakata gelebilirsiniz.

bu öneriler genişletilebilir tabii. ancak sabahın bu saatinde ancak bunları bulabildim ben. yine de işe yarayacağını düşünüyor ve zekası hasarlı arkadaşlara sevgililerini unutmama mücadelelerinde başarılar diliyorum. öperim gözlerinizden.
(bkz: rüya)
yeni sevgilinin aşkım demesi.
(bkz: eski sevgili)
(bkz: seven unutmaz)
Birlikte dinlenilen ilk şarkı.
(bkz: Kolera-Zor iş)
papa roach-forever
verdiği hediyeler.
şarkılardır efenim.
Nokia n73. telefonum 2 gün bozulduktan sonra mesaj atamayınca tek derdim bu telefonu yaptırmak olmuştu. ve ne zaman n73 görsem -ki bende de var- aklıma 'o' geliyor.
sır kelimesini duyunca ikinizin ortak olan sırrınızı, kimsenin bilmediği o sırrı hala içte taşımak ve kimseye söylememek sevgiliyi hatırlatmayı bırak, akıldan çıkartmaz bile.
tatlım denen şu acı kelime.
sağdan soldan sürekli 'are you sure?' soru kalıbını duymak.

-are you hungry?
+no, thanks honey.
-are you sure?
+okay. then, can you bring me an apple, please?
-*of course.

(bkz: yaralıyım sözlük)
(bkz: parfüm)
(bkz: guller ve dudaklar)
(bkz: cep telefonu)
ondan kalan bir parfüm ve kolye. her gözüme denk geldiğinde hatırlar o kolyeyle uyurdum.
fotoğraflar, sevgiliye verilmemiş mektuplar, günlükte ondan bahsedilen sayfalar vs vs vs.
bana herşey seni hatırlatıyor - recep tayyip erdoğan.
parfüm.
tabak kaşık çatal bardak
hatırlamak istedikten sonra herşey hatırlatır sana.
eski sevgiliyse düşünülen ve ayrılığın acısı boğazda yutulmamış bir taşçasına can yakıyorsa herşeydir.
Uzun telefon görüşmeleri,gece yarıları mesajlaşmalar.
havaalanı, kaybolmuş güneş gözlükleri, elimi tutup bırakmayan bir adam...
(bkz: saat)
00.00, 01.01, 02.02.... *
sevigilinin sevdiği şarkılar..