bugün

(bkz: aşıksan yapamazsın)
gerçek olan durumdur. gülmeyin lan var böyle bi şey. ama öyle bi anlatılmış ki insan ''olm kaç kere dedim sana yatarken üstünü ört diye sonra böyle oluyor'' demeden de duramıyor açıkçası. *
--spoiler--
çek bi çek bi çek çektir git
--spoiler--
başkasını düşünerek yapıyosan ihanettir. Sapıkça fikirlerim var sevdiceğim olmaz diyorsan abazansın. Kızı bırak yazık olmasın. Kendine bi orospu bul.
sevgilin varsa yazık etme eline
zor günler için sakla onu
bırak hayal kurmayı uyan uykundan
ver mercimeği fırına
gerisi yalan

(bkz: kıssadan hisse)
aşık liseli olduğuna kanıttır.
Size ters bir bakış açısı sunuyorum ; Mastürbasyon yaparken düşündüğün ve aynı zamanda bir zamanlar sevgilin olan, aşık oldugun kızı (karşı cins için durumu bilemediğimden) hayatta unutamazsın.
(bkz: eski sevgili özlemi)
nasıl bir mide var ki oruçlu bir insanı öpüyorsun, yalıyorsun, deli sikti galiba. ateistsin anladıkta kokuya da mı inanmıyorsun, hissetmiyorsun (bkz: bsg) pislik herif. neyse efenim biz konuya gelelim aşıksan olmaz bu iş ama zaten orda burda yiyiştiğin bir sevgilinse çek babam çek. özellikle buluşmalardan önce çek iyidir.
gayet normaldir. cinsellik aşkı öldürür burada hemfikir olalım.

Kurda kuşa sevgi duyarsın da sinirli de olsan mutlu da olsan o sevgi hiçbir şekilde değişmez. Neden? Çünkü cinsellik yok hacım, eğer sen kuşa hallenmiyorsan o kuş senin için ebedi olarak kuş kalır. of ulan şu atmacanın tüyleri de çok seksi he deyip elini makineye atıyorsan o zaman o atmaca senin için atmaca olmaktan çıkar başka bir nesneye dönüşür.

damacana veya rulmana bakmakta böyledir. farklı bakıyorsan o senin için farklıdır.

Gelelim sevgiliye.. Sevgili nedir ? Sizi hastalıkta ve sağlıkta, ayrılıkta ölümde sevecek yegane insandır. El ele tutuşup pastane köşelerinde limonata içeceğiniz insandır sevgili. Seks ne lan? nedir yani bu? ünlü bir şakirt feyizli bayram hocamızın dediği gibi
"aşk mümkün müdür halaaaa?" soruya bak amına koyim karada osmanlı gemilerini gören bizanslı gibi şok oldum ben bunu duyduğum zaman. Bir de şu demeç var, insan sevdiğini sevmeli siktiğini sikmeli arkadaş. tabi bu ikinci seçenek harama-zinaya girer.

elinden kolundan sakındığın, gördüğünde karnında gaz birikiyor sandığın, ense kökünden bile hoşlandığın kızı düşünerek mastürbasyon yapmak en mantıklısıdır. iş bittikten sonra ne onun ne de senin duyguların değişir çünkü. anneniz babanız sevişerek mi evlendi oğlum?
hayır yapma demiyorum hobi olarak yine... yok lan yapma. ayıp. hoş değil, cidden değil. diğerleri gibi adriana limayı bilmem kimi düşün.
sevgilisini sevdiğinin göstergesidir. başkasını düşünerek yaparsa sevgisinden şüphe edilir.
öyle şey olmaz, absürd.
kendine doğru hatunu sevgili olarak seçmiş kişinin yapacağı eylemdir. masturbasyon yaparken aklına gelen kişi sevgilisi ise daha ne ister adam, hayalindeki hatunu bulmuş.
uzaklardaysa ve görüşme imkanı yoksa, mecburiyetten yapılır. evet, mecburiyet.
çok doğaldır. ki sevgili olan kendisinin düşünülmesini ister zaten.hala lise ilişkisi boyutunda olanlar bilmeyebilir. ama sevgilinize sorabilirsiniz. tabi bu, arada mesafeler varken uygun düşer.başkasını düşünerek yapsa daha mı iyi..
kezban kızların iğrenç bulacağı durumdur. oysa sevgili hep kendi olsun ister.
öküzlüktür. cidden evlenmeyi düşündğünüz biriyse hele.
sevgiliyi şey yapmakla aynıdır. görüntülü konuşmakta bu yüzdendir çoğunlukla.
Gayet normaldir. insanlar komşunun kızı ayfer ablanın memesini mi düşünsün? Bakkal mahmut abinin kaslarını mı? Sevgilisini düşünecek tabi.

Bir de burada çıkıp yok sevgiliyi düşünerek mastürbasyon yapıyorsanız o aşk değildir, yok insan sevdiğini siker mi, yok cinsellik aşkı öldürür diyenler olmuş. Onlara da bir siktirin gidin abi diyorum.
ertesi gün buluştuğunda ilk 1-2 dakika yüzüne bakamama sebebidir.
heyecan vermeyen atraksiyon. ulan heyecanlanmak istemiyosan niye mastürbasyon yaparsın be insan? karını baldızınla aldatırken kayınbabana yakalanmayı, tam yakalanırken prezervatifin patladigini düşünsene. off bi tuvalete gideyim çatır çatır otuzbir çekeyim hazır karım komşudayken.
Utanc kaynagidir. Evet.
sevgili de hayal ürünüyse sorun yoktur.
Sevgilinizin daha memesini bile elleyemediğinizin göstergesidir. anca rüyalarda, hayallerde işte.