bugün

eğer sokak ortasındaysa en uyuz davranışlardan biridir.
karşında aşık olduğun kendi parçan gibi gördüğün birine sarılmaktır..ona sarıldığında eğer için gidiyorsa hep onun kollarında olmak istiyorsan zaten aşıksın demektir..sevgiliye sarılmak başka bişidir işte....
gerçekten seviyorsan hiç bitmesin dediğin andır. ayaklarını yerden keser.
içten uygulanması durumunda ilişkiyi çok başka bir boyuta taşıyacak hadisedir.
birincisi ve sonuncusudur önemli olan. ilk sarılmanın ardından ilk kez sevişeceğinizi düşünürsünüz. Son sarılmanın ardından da rüyanın bittiğini anlarsınız.
insana huzur veren sayılı anlardan biridir.
huzur verici anlardan bir tanesidir. özlenesi durumlardan biridir.
(bkz: #5409712)zamanında pek bi afilli yazmışım. doğruydu gerçi yazılanlar ama şimdi duruma göre güncellemek istiyorum.

"hamileyken" sevgiliye sarılmak pek olası bir şey değildir. her şey burnunuza kötü kötü koktuğu için, işten gelen sevgili "sevgili" kusura bakma kocacığım çok itici gelir. sadece ter, toz toprak değil parfüm de aynı duyguları yaşattığı için diğer insanları geçtim sevgili bile çekici gelmez.
tirim tirim titretir.
aklıma geldiği an bile elimin ayağımın dolanması titremeye başlaması anlamına gelen yüce olaydır. harflerle anlatılması kesinlikle mümkün değil gözümde.
anların en güzeli.
tarafımdan öylesine özlenen bir duygudur ki anlatılması mümkün olmayandır. huzuru hissettirir.
en güzel duygulardan biridir. hele onun kokusu gelince burnuna, mutluluktan bayılmamak için ayakta zor durursun.
güven duygusunun tazelendiği andır.
Hani olur ya kaç zamandır görüşmemişsinizdir. Buluşma için plan yapılır ve o gün, saat heyecan ile beklenir. Sabah olunca heyecan ve mutlulukla hazırlanırsın. Aldığın kıyafetlere bakarsın. Her kıyafetini onu düşünerek almışsındır. Hepsinde biraz O vardır. Evden koştur koştur çıkılır. Terlememeye de büyük özen gösterirsin. Yüzünde gülümseyik vardır en içten bir halde. Ve telefona sarılıp "ben çıktım sevgilim evden" yazıp ona yollarsın. Bunu fazla beklemesin durakta, canı sıkılmasın tek başına diye yaparsın. Duraklar art arda geçer gider. Ve senin durak gelmiştir. Bu ilk buluşma değildir. Belki de son buluşmanız ile bu buluşma arasında öyle aylarda yoktur belki. Ama işte, bir kere sevgilim* dedin mi akan sular durmalı. Her buluşma da ilk günkü heyecan olur kalbinde. Onu görürsün. Seni beklemektedir. ilk göz göze gelmeye çalışırsın. Gelince onun da gözlerindeki ışıltıyı görürsün. Hızlı ama heyecanı belirtmeyen bir yürüşün olur. Ve o an...
Sarılsın boynuna. Sımsıkı... Bir daha bırakmak istemeyecek kadar içten. Kaparsın gözlerini. Sadece o vardır. Olduğun yeri buluştuğunuz saati o gün için yaptığınız planları unutur gidersin. O an sadece onun ısısını,nefesini tekrardan hissedebilmenin sarhoşluğundasınızdır.
O da sizi belinizden kavramıştır. Tıpkı hayat kurtaran emniyet kemeri gibi. Onu hem güvenceniz hem de yaşam kaynağınız olarak görürsünüz. Hele de sizi iyice kavrayıp bir de ayaklarınızı yerden kesip döndürdü mü tamamdır zaten. Artık koca galaksideki tek canlı, tek gezegen siz olursunuz...
Sarılmak böyle bir şey işte. Anlatmak için kelime bulmaya çalışırken onları birbirine karıştırmak.
Sarılmak en iyi "benimsin" ifadesidir.
huzur adı verilen duygunun hissedildiği tek yerdir. çok yanlızım be sözlük.
Sevgiliye Özlemi gidermek için birebirdir. Sarılın efendim korkmayın, sarılın.
sevgiliyle sevişmekten daha iyi hissettiren eylem.*
yapılması en kutsal eylemdir. aynı anda hem tenine, hem de saçlarına değersin. hem onu koklarsın, hem de istediğin zaman başını çekip onun gözlerine doğru bakabilirsin. hakimiyet tamamen sevginindir. saatlerce yapmaktan bıkılmayacak eylemdir. şimdi burada olsaydın, sarılsaydık be sevgili.
çıkılan insana sevdiğini ve onu koruyup kollayacağını anlatmaktır yada yanında bile özlemek için yapılandır.
insanın vakit geçmesin dediği anlardandır. unuttuk biz o anları.
bütün dertlerinizi unuturur:
görsel
görsel
görsel
görsel
sarılıp bir de kokusunu içine çekmek versiyonu da vardır,ki o ne güzel duygudur öyle.
Her gün vazgeçilmez olandır..
sevgilim olsa problem etmeyeceğim şey olacağını düşünüyorum. ya da ne bileyim bilemedim. problem edilmemesi gereken şeydir.