bugün

çok değişik bir fantezidir kimileri saatlerce anlatır üstelik anlatırken ''ne güzel günlerdi'' durumuna kadar uzanır laf. gerçekten garip meseledir çoğu zaman karşınızdakini üzersinizde haberiniz olmaz.

edit: bu seferlik de "fantezi" oluversin.
yeni sevgilisini sevmiyordur çünkü eskisini daha unutamamıştır.
Sevgiliyi eski sevgiliyle aldatma fantezisi desen tamam da bu nedir amk? Fantezi mi bu şimdi? çok sinirlendim. *
Eski sevgiliyle ilgili her ayrıntı anlatılır anlatılır birde üzerine başkasından duyma diye anlatıyorum denir.

Edit : Seninle ilgili hiç bişeyi hatirlamaz.
büyük yavşaklıktır. eski de yaşanan eskide kalmıştır.
erkeklerin kızlar yüzünden, kızların akıllı ol felsefesi yüzünden gerçekleştirilen fantezidir.
"eski" kelimesinden haz etmediğim için evlilik öncesi ilişkilere karşıyım siz ne derseniz deyin umrumda değil.

aman allahım birde fantezileri varmış 3. köprü bitsinde açılışı yapmaya gideyim.
Hiç anlatmayan erkeklere hep hayran kalmışımdır, akıllı olun, anlatmayın, kızı kıskandırmayın, yahut biraz gizemliliği oynayın, bişey kaybetmezsiniz...anlatan kıza gelince, daha önce de sevildiğini hissettirmek istiyordur size, eksik yanını görmeyesiniz diye, çok abartmıyorsa hoş görün, ama anlatmıyorsa bilin ki onun için önemli olan sizsinizdir, bilinki o kız artık büyümüştür, alnından öpün, ellerini tutun, bağrınıza basın, sarılın, bırakmayın, sevin.
bak ben böyle yaptım o da böyle yaptı ben eğer böyle yaparsam sende onun gibi yap ki bi vurmaya kanı ağzından yürüteyim demenin farklı fantezisidir.
Anlatan erkekse, sevgiliye trip atma ve her fırsatta laf sokma malzemesi veren bir saftirik kişidir.

Anlatan bayansa, her şey olabilir; şu anki sevgiliden teselli, eskinin özlemi, yeninin yapması ve yapmaması gerekenlerin içerdiği bir kullanma klavuzu.
Ve bu ihtimaldeki erkek erkekler arasında pek hoş karşılanmaz
Sonu kavgayla biten bir fantezidir. Denemeyin, yanarsınız.
Ben zamanında ilişkinin en başında anlattım. Anlattım ki bi daha bu mevzu açılmasın, değmeyen birisi için yeni kalpler kırılmasın, zar zor sağladığım huzurum bozulmasın, dürüstlüğüm perçinlensin, kafasındaki soru işaretleri kalksın... ha anlattım da ne oldu gün geldi anlattıklarım arasından tek tek seçtikleriyle beni vurdu. Ben unutsun diye anlattım o ilerde hatırlamak için dinlemiş. Nitekim ne ben unuttum ne o.