bugün

sevgiliye kamyon yollamaktan biraz daha romantik.
çiçeklere yapılan bir soykırımdır.
sevgilinin yanında olup bir defa öpmenin yanından geçemeyecek romantizmi yaratacak eylemdir.
gece o çiçekleri toplayacak çöpçülerden küfür yemektir.
sevgiliyi çiçeğe gömmektir.hele birde kamyon tepesinden yıkacak o çiçekleri var ya allahlık yeminlen.
görgüsüzlüktür, başka bir şey değil.

zira halden anlayana bir gül bile yeter.
miktar olarak bir kamyon ise romantik sayılacakken vasıta kamyon olunca öküzlüğe kaçmış olan durumdur.
görgüsüzlüktür.önemli olan samimiyettir, hatırlamaktır.*
genelde teksas'ta gerçekleşen olay.
kamyon yetmez,tır olcaktı hata etmiş.
-aşkım sana bir kamyon çiçek gönderdim
+ne gerek var aşkuuaoum o çiçeklerin parasını verseydin bana daha makbule geçerdi.
görmemişliğin alametidir. tribünlere oynamaktır. en güzel hediye seninim diyebilmektir bazen. o yeter yani. maddiyata dayanan sevgi gösterileri samimiyetsizdir zannımca.
bugüne kadar bana bir buket çiçek bile almayan eski sevgililerim gelsin bunu okusun erkeklik görsünler. ben herhalde başıma böyle bişey gelse mutluluktan ağlardım, biz kızlar salağız ellaam.
sevgiliye anlamlı bir mesaj verilmektedir. sen bir çiçeksin, hayatımı düzene soktun, ben de sana, artık kamyon devrilmiyor, her şey güllük gülistanlık.
eğer aldığı çiçekler gül ise, damadın doktor olduğunu ve gülü aldığı kişinin de işlerini büyütmesine vesile olduğunu düşündüren eylemdir.
Kamyon ile yolluyorsa kendine bir çeki düzen vermelidir.
bir kamyon çiçeğin çöpe gitmesiyle sonuçlanacak olaydır.
Efenim belki bazı kesimlerce hoş karşılansada değildir kanımca. Bulan var bulamayan var demi hayvanlığın alemi yok biz şurda bir tane gülü bulamıyoruz.
hem para hemde çiçek israfına yol açacak samimi bir şekilde elden verilirse tek gül'ün etki olarak geçeceği gereksizliktir.
komyoncuya dikkat edilmesi gerekir.
(bkz: pirince giderken evdeki bulgurdan olmak)
bir kamyon çiçeğin ölümü üzerine mutluluk düşlemektir.
çiçeği yaşatmayı düşünmeyen adam, sevgisini nasıl yaşatacak merak konusudur.
kamyon çiçek göndermek yerine sevgiliye kamyoncuyu göndermek daha az masraflı ve daha çok mutlu olmasına vesile olacaktır, kamyonu, indir bindir çiçekleri bir hayli zor, gönder komyoncuyu hem sevgli hem kamyoncu, mutlu olsun çok iğrenç ama imkansız değildir, her şeyden önce kıskanç olmamak gerek allah komyoncu abilerimize zeval vermesin.
abartı ve klişedir.
sade olmak en güzelidir.*
o çiçekler çürür gider.
mühim olan eylemlerle sözlerin birbirini tutmasıdır.
mutluluk, romantizm, sevgi, aşk çiçeklerde değildir ki.
o sadece bir araç ve bir aracı bu kadar abartmaya gerek yoktur.
kurur o kurur. sevmem zaten çiçek. hem kuruyunca pis olur heryer. her dakka sulamak lazım. oksijeni de emer. napalım almaz kimse almayacaklar da. hem çiçek dalında güzeldir. *
Eger bir kavga yasanirsa o cicekler copu boylar. Boyle bir konteyner dolusu lillum bulmuslugum vardir uskudar sahilinde.aldim hepsini bagaja hatuna goturdum. Super bir olaydi bizim icin, kuveti doldurduk ciceklerle.