bugün

en samimi arkadaşına yazdığın mesajı yanlışlıkla sevgiline yolladığını anladığın an önce kitlenirsin, içten bir küfürle durumu değerlendirisin, son olarak ise sıçtığın boku temizleme çabasına girersin. hele arkadaşına diye yazdığın mesaj da sevgili hakkında saçma sapan cümleler kurduysan ayrılma sebebi olarak görülebilir. bu durumun tersi olaylar da mevcuttur: sevgili için yazılmış canısı, aşkısı, bitanesi gibi aşk sözcüklerini ve yazılan şehvetli konuşmaları sevgili yerine yanlışlıkla arkadaşa gönderirsiniz ki bu durum ilk durumdan daha vahimdir..
- kanka benim hatuna yarın çakacam. bak demiştim sana 1 haftaya kalmaz verir diye..
mesaj gönderiliyor
mesaj gönderildi

ditt dittt

rapor: mesaj aşkıma iletildi.

- hasiktir...
'olm netten tanı$tıım karıyla bulu$tum, lokum gibiydi'.
(bkz: ayrılıcam)

aslında 3 gün daha bekleyecektim ayrılmak için, ancak malum insana gidince bekleme olmadı... sıraya kaynak yapmak gibi, vay be...
mesaj iletildiği andan itibaren eski sevgili olacak kişiye atılan mesajdır.
sevgilinin merhametli oldugunu, arkadaslarinin ortada bulusmalarini saglamak icin ugrastigini, objektif biri oldugunu ve iyi ki sevdiginizi anlamanizi saglayan mesajdir.
- olum görücen laan, kedi gibi yaptım kedi.. ne istersem onu yaptırıyorum ahhahhahahah.. ibneyim olum ben.. *
--spoiler--

mesaj gönderiliyor...

gönderildi: hede hede.

--spoiler--

asktir, sıvadık... *