bugün

aşırı duygusal olandır . bulunmayandır . düşünsenize kadın domalmış adam bi yandan kasılır şekilde itelerken kendini diğer yandan ağlamaklı şekilde içinden hale bak sevdiğim kadını bu şekilde de mi görecektim diye sayıklıyor .
Partneri çok çirkindir ben bu hale nasıl düştüm diye ağlıyordur.*
zevktendir, üzerine gitmemek lazım. başını okşamak lazım.
pipisi kırılan erkektir.
daha ilk sexidir. alışacaktır. zaman tanınmalıdır.
Mutluluktan ağlıyor olabilir. Uzun zamandır karısıyla birlikte olamıyorsa o gün zafer gecesidir. çok dolmuştur Göz yaşlarına hakim olamamıştır.
Sevgilisini tatmin edememe korkusuyla ağlayan silik erkektir.
homesexüel olması ihtimal.
altındaki et yığınını elde etmek için harcadığı yılları, yolları ve insanları düşünerek hüzünlenmiş erkek.
değdimi lan ibne modunda ağlaya ağalaya gider ve gelir.
sevgilisinin kese kağıdını düşürmüş, gördüğü surat karşısında şoka girmiş, sexten soğumuş ve içinde bulunduğu duruma isyan ederek daha fazla gözyaşlarına hakim olamamış erkektir.
kendisini karısına saklarken bir anda yatakta bulunduğunu farkedip yıkılmasıyla gözlerinden yaş gelen erkektir efenim bu.
gerekli maddeler: bir erkek bir kadın ya da iki erkek.
yapılışı: erkek kadınla sevişiyorsa herhangi bir deliğin içine girmesi kafidir. kimse ağlamaz bu durumda. diğer durum acı vericidir.

şöyle ki: erkek erkekle sevişiyorsa yine herhangi bir deliğin içine girmeli. burada farklı olan girişler genelde çift taraflı olduğundan içine giren bir şey olur ve ilk defa giriyorsa acı içinde kıvrandırır. tabi bu elemanın malafatına da bağlı. sonuçta ağlayabilir.

denildiği gibi zevkten ağlıyorsa en yakın zamanda bir doktora gözükmeli. zevkinde bi' farklılığı var canım. seks yaparken ağlayan adamın ta... neyse, demiyorum.
görsel
duygulanmıştır adam. yazık. bırakın ağlasındır.
aklına ezel final bolumu gelmistir.