Toplumumuzda var olan erkek tipleridir, adam sevgilisiyle el eleyken o an oradan çok güzel ve çekici bir kız geçer. Ama tam o an. Öyle bir keser ki kızı, akıl sır erdiremezsiniz.
eğer çok sevseydi önünden dünya güzeli geçse bile dönüp bakmazdı. demek ki yeterince sevmiyormuş.
sevgilisinden başka yone bakarken bir tokat yemesi muhtemel erkektir.
(bkz: eli işte gözü oynaşta olmak)
mezhebinin hacmi fazlasıyla geniş erkektir. bir üst modeli için;

+ nazlı kızı görüyor musun aşkım taş gibi!
- ay yok fatih ben şu sarışın çocuğa dalmışım sevgilim.
tipik yurdum erkegidir. çok fazla kabahat bulunmaması gereken kişidir.güzele bakmak sevaptır felsefesiyle büyütülmüştür..
tutulmayan diğer elle yüzünün ortasına okkalı bir tokat yiyecek erkektir. böyle 5 parmağın izi yüzüne çıkar.
sevgilisinin elini doldurduğu ama gözünü aç bıraktığı erkektir.

kestiği kız için de bazı dedikodular var şöyle ki;

(bkz: bunca yıllık tostçuyum böyle kaşar görmedim)
(bkz: robin scherbatsky)
(bkz: barney stinson)
(bkz: pirince giderken evdeki bulgurdan olmak)
(bkz: kırbaç)
Ölsündür.
yeterince sevmeyen elindeki ile yetinmeyen erkektir . ayrıca yanındaki kıza zerre kadar saygısı yoktur .
bildiğin şerefsizdir...
insanları gözlemlemeyi seven erkektir. insan davranışları onun ilgisini çekmektedir. seksüel bir beğeni ya da fazlası söz konusu değildir.
(bkz: o benim)
kız kesmek, erkekler için bir çeşit hobi olduğundan; saygıyla, sevgiyle ilişkilendirmezler. adam köpek gibi sever ama güzel bir hatun geçmeyegörsün, gözler kilitlenir, on saniyeliğine uçuşa geçer. aynı şeyi sevgilisi yapsa ağzından kan akıtılır, dünyanın en önemli problemi haline gelir. kendi yapınca "aa ne var aşkım öyle baktım kötü niyetle değil, geçerken gözüm takıldı" olur. hasiktir.
egolarını tatminden sıyrılamamış kasıntılı erkektir.
(bkz: vay namussuz)
bir eli dolu olduğu için diğer eliyle kesiyordur. eğer solaksa kızı sağ elle tutmasını öneririm. iki elle zaten kız tutulmaz.
sıradan bir erkektir işte,hangisi yapmıyor ki..
en adi insan müsvettelerinden biridir. ya kızı sevmiyordur yada "karıııı,karııı" diye salyalanan abazadır.
nankör ve hovarda olabilme ihtimali yüksektir.tabiki yanındaki bayana büyük bir saygısızlık ve terbiyesizlik yaptığı da bir gerçek.
eğer sevgilisi merhametli biriyse çabucak öldürecektir. değilse, türlü işkencelere maruz kalabilir.
belki de daha çağdaş bir bakış açısıyla bakıp aynı fikirde olabilir. *
Azrailini bekleyen erkektir. kız farkettiği zaman öldürme girişiminde bulunabilitesi yüksektir.