bugün

centilmen erkek modelidir de bir yerde.
aynı zamanda sevgilisinin kapısını açan, sevgilisinin sandalyesini çeken, sevgilisini tuvalet kapısında bekleyen eşine az rastlanan türde erkek modeli.
son derece kibar erkektir.
evliliğin ilk gecesinde gelini de taşırlar.*
tutmasın da yesin mi denebilecek insandır.
sevgilisine hakaret eden erkektir. sevgilisi özürlü değilse çantasını taşıtacak kadar güçsüz mü ?
sevgilisi o sırada mango'da alışveriş yapan erkektir.
hesabı ödemek için davranan sevgili çantadan cüzdanı alır ve açmak için iki ele ihtiyaç duyar. ehliistirahat'te sevgilisinin çantasını tutan erkek modeli oluverir.
(bkz: eline mi yapışcak)

duruma göre ne olduğu ya da ne olabileceği tartışılan erkek modelidir.
hiç yakıştıramadığım, gay görüntüsü veren durumdur.

bırak ben taşırım * .
sevgilisi o sırada burger king'in tuvaletine girmiş erkektir.
hayat müşterektir, paylaşmaktır. çantasınıda tutmaktan doğal hiçbir şey yoktur, tutulur hemde seve seve.
sevgilisinin çözülen bağcığını bağlayan erkektir...
(bkz: sevgilisinin her istediğini yapan erkek modeli)

tek çanta da taşımaz efenim bu vatandaş. her dediğini yapar...

her şeyin yolunda gideceğini sanan erkektir. ama yanılıyorsun dostum. aslında kullanılıyorsun farkında değilsin. her istediğini yaptın diyelim.. ee kızın her istediği oldu zaten. artık sen sıkıcısın ona göre. haklıda her şeyi sundun bir heyecanı kalmadı ki. sonunda sevilen yar gider. göt gibi kalırsın. sonra kafana vurur durursun neden yaptım diye? neden gitti diye? dersin ki her istediğini yaptım sonucu bu olmamalıydı.

şunu fark etmezsin her istediğini yaptığından gitti o. arada hayır demeyi öğrenmen gerek acilen..
kusurabakmayin ama hic kibarlik falan degil. sahsen bi bayan olarak erkegimin cantami tasimasini istemem. ne o oyle erkegin elinde minicik alli pullu bi canta, ib.e misin kardesim sen iyy yani. canta tasimakla sevgi olmuyo.
Yavşak modeldir.

Annesi dese 'oğlum şunu bir tut' tutmaz geri zekalı hayırsız evlat.

Elin kızı da ne derse yapar lan hırbo.
Günde sekiz saat avmde gezen erkek modelidir.
iğrenç bir görüntüdür, ilkokulda okuldan çıkıp eve giderken meslek lisesinin önünde sevgilisinin çantasını bir eline almış diğer elini kızın omzuna atmış tipler görürdüm hiçbir zaman hoş gelmezdi o zaman da kusmak isterdim şimdi de değişen pek bir şey olmadı.
Desteklediğim erkektir. Ama böyle rahatsız elinde sanki bomba var gibi tutuyorsa inadına uzatırım işimi.