bugün

inanılmaz seksidir.

evet, bundan önceki yaşamım boyunca, ne zaman sakal traşı olmak istesem, kalbim gam ve kederle doğar, ulan şu sakal traşı bir an evvel bitsin diye düşünür ve traşın ortasında sıkılıp, neredeyse traşı bırakma noktasına gelirdim.

ama artık böyle değil hamidolar. sakal traşımı sevgilime yaptırıyorum. harikulade eğlenceli geçiyor. traş köpüğü şakaları ve masum öpücüklerle birlikte, traşım hiç bitmesin istiyorum.

eskiden, keşke köse olsaydım diye dua edecekken, şimdi iyi ki sakallarım ve bıyığım var diye şükür secdesine kapanacağım nerdeyse. vay be, ehe.
saçlarına tost yapılmasını talep edecektir.
(bkz: götü açıkta uyumak)
(bkz: hay hay buyursun gelsin)
belli bi zaman sonra dalgayı kocasının eline verebilitesi yüksek hatundur.
eli herşeye yatkın hatundur.
o çirkin saçlarını da 5 numara yapıp, kendisinin de "vay be hakkaten daha iyi oldu," demesini sağlayan hatunla aynı kişi olabilir. yalnız dikkat edin sonra "ulan ben baya bir şeye benzedim, iki hayatımı yaşayayım," der ve hikaye başlar.. hayır yani o kadar ikna için uğraş sonra artistliği o yapsın; sen hiç güzel ceviz gardrop görünce ağacı takdir eden gördün mü; neden herkes marangozla muhattap oluyor bunu bi düşün bence.. *
birbirine güvenin ispatlarından birisidir. yapılabilecek bir hata erkeğin yüzünde hayat boyu taşıyabileceği bir ize sebep olur.
olaydi iyiydi, tadindan yenmezdi !
bir karşılığı olacaksa, karşılık olarak ağda istememesi umulan hatundur. eğer böyle olursa aşkla öpülesidir.
10 parmagında 10 marifet olan,o parmaklardan birisinden de buram buram sex akan hatun.
ileri versiyonu için.
(bkz: sevgilisiyle sakal traşı olan hatun)
2 koli badem yağı almama sebeb olacak hatundur.
extacy etkisindedir.