bugün

Nasıl yapıldığını öğrenmek isteyen kızdır. Zira erkeğin işi bittiğinde bıyıklarını kesecektir.*
her erkeğin hayallerini süsleyen kızdır. düşünsenize ulan, sevdiğin hatun seni istenmeyen kıllarınla mücadele ederken salak salak izliyo. muhteşem bi duygu vesselam.
candır o kız can.
bunu terapi olarak gören kişidir. nedense keyiflidir.
onun her halini görme isteğidir.güzeldir.huzur verir.
kesinlikle dünyanın en hoş anlarından biridir. babasına aşık kız çocukları küçükken babasını tıraş olurken izler, büyüdüğünde sevdiği adamı. * * * *
sevgilisini traş etmesinden iyidir.
burnuna traş köpüğü sürünce izlemez bir daha, sevimli şey.
yapacak işi gücü olmayan kızdır yada kahvaltıyı hazırlayıp beklemeye üşenen kızdır.
aferin kızdır.
biriciktir.
sevgilinin izlerken yuzune kopuk surulme ihtimalinin cok yuksek oldugu hos durumdur.
buldumcuk modundaki kızdır.

bir tek senin sevgilin traş oluyor. hey allahım..
(bkz: yenir ki bu)
traştan sonra oluşan yumuşacık cilde öpücük kondurmak isteyen kızdır.
sabun kalmış kulak çevresini farkedip uyarması halinde, alnından öpülecek kızdır.
elalem sevgilisini izlesin biz anca babamızı izleyelim.
babasının traş olduktan sonra mis gibi kokularla odaya gelmesini beklemiş, sinekkaydı pürüzsüz yanaklarını öpücüğe boğmuş o yanaklardan makas almış kız çocuğunun büyümüş halidir.

her küçük kız belli dönemlerde babasına aşıktır.(ben demiyorum freud diyor.)
zaten babasına benzeyen (karakter veya dış görünüş bakımından) bir erkeği sevecektir. veya babasıyla problemleri varsa babasında bulamadığı özellikleri sergileyecek bir erkeği sevecektir.
büyük ihtimalle erkeğin birtarafını kesmesine sebebiyet verecek olan masum kızdır.
sevgilisi kendini izlerken bak şu boynuma kıl kalmış mı diyen ekreğin kurbanıdır.
ne çok seveni olan kızmış. ben de diyorum bütün kız arkadaşlarım istisnasız niye traş olurken banyo önünde belirdi bugüne kadar. meğer çok şahane tepki alacağını zannediyorlarmış.

bana sanki gerizekalıymış gibi geliyor, çamaşır makinasını izleyen otistik çocuklardan herhangi bir farkı yok gibi sanki..

her surette kovarım, tatlı matlı da değildir.

buradan aldığı yalan yanlış bilgilerle sevgilisine şirinlik yapmak isteyecek kızlarımız böyle düşünenlerin de olduğunu bilsin diye yazıyorum sırf.. halka hizmet.
bir de sevgilisini elleri titreye titreye traş etmeye cesaret eden kızlar vardır.
Muhtemelen gilette reklamında oynayan kızdir.
traş olan erkek seksidir çünkü. yüzündeki köpükler olsun jilet olsun tamamıyla erkek uğraşısıdır kadın için ve keyifli bir şey yapıyordur bu kadın.
Yönetmenin "tamam kestik" demesiyle eve gidecek kızdır.
hayran hayran sizi izleyip yüzünüzün her kıvrımını keşfederken, burnuna minik bir köpük kondurup beline sarılası sevgilidir.