bugün

ne yazık ki erkeklerimizin büyük ayıbı ve yanlışıdır. dikkat ettim de hiç yok. bir de seviyorum filan derler. hep fasa fiso.
Zaten okusaydı kıyamet alameti olabilirdi veya okuyorsa türkçe konuşan yabancı erkektir o.
yanlış önermedir,vardır efendim bizzat ben kendim okumaktayım .
yalandır efenim.
host ulan ayı.
13 sayfa şiir yazdım.
büyük yalandır. gerçek pek muhterem hatunlarımızın şiir okuyan erkeği sıkıcı bulmasıdır.
Biri sevse de çocuksun sen okusam ona. tabii bu şiire yakışacak kişi bulmak da mühim.
vardır var.
bir de türküyü değiştirip, adına söyleyenleri mevcut. ama işte.. neyse!
şiirle ilgilenmiyordur. ilgilense bile ezberinde tutacak kadar sevmiyordur. ki zoraki şiir ezberleme olmaz. ya da sesi kötüdür. naçizane önerim gecenin kendisini gündüze bıraktığı saatlerde yapılırsa, çok sessiz bir ortam çok sessiz bir öpücükle başarıya ulaşılabilir.
yalandır. oldukça varlardır. fakat karşımızdaki kezban türk kızı şiirden anlamadığından genelde okumayız.
yanlış bir önermedir bir dünya türk olup erkek olup şair olmuş ünlü yazarlarımız mevcuttur. her insan şair değildir karşı taraf birşey hissetire bilirse ancak duygular kağıda dökülebilir.
Muhsin ünlünün çok güzel şiirlerini okumuşluğum var. sevdiğim kızla en güzel ortak noktamızdır, şiir.
türk kızlarının şiirden anlamamasından kaynaklanan durumdur. şiir sevmeyen kız gitsin kahvede okeye dönsün, halı saha maçında araya pas atsın falan.
bu başlığı açan eski kız arkadaşım olsaydı; "vay senin yalanını sik*eyim, nankör" diye hönkürürdüm.

lan kıza akrostiş şiir yazdım üç buçuk saat sonra anladı.
külliyen saçmalık.
şiir okuyanı da vardır, kitap okuyanı da. *
23 nisan çocuğu tonlamasıyla okuyacaksa okumaması daha iyidir.

ayrıca şiirden anlamayan adama şiirler yazmak ne kadar aptallıksa şiirden anlamayacak kıza okumakta o kadar aptallıktır.
okumamakla iyi etmiş erkektir. bunun diğer versiyonu hediye almayandır. biz alıyoruzda noluyor şiir okusak ne olacak siktir olup gidecek işte.