bugün

erkeklerin yüz karasıdır. erkek bile demeyelim en iyisi.
kızını deneyen erkektir. lise 2 de yapmıştım bunu kız parayı uzatınca seni denemiştim dedim.
tercih edilmeyendir ama yine de altında bi yüzsüzlük yatmayabilir. o gün okul taksidi, harç yatırılmasının veya çok önemli bir sınavın son günü olabilir. birbirine bu güveni rahatlığı ve evliymiş havasını verebilen çiftlerde tatlı olan şeydir. yüzsüzlükle istemeyen erkek zaten onu bir şekilde gerekmese de telafi etme ihtiyacına girer. aynı zamanda çok acil bir durum olmasa da arkadaşlarla içmek için bile istese altında şu olabilir, belki arkadaşı çok dertli ona 2 bira ısmarlamak istiyor ama parası yok kendini kötü hissediyor. bence kızın hassasiyetine göre değişen bir durum. ben olsam sevgilim benden para rahatlıkla isteyebilsin isterim.
doğuştan erkek olmuştur ama adam olamamıştır, erkek adam kadının parasına ve malına tenezzül etmemelidir. maddi kaygılar taşıyorsa şartları yeterli hale gelmeden sevgili yapmamalıdır.
bu kadar abartılmasında neden bulamadığım tipte erkektir. türk erkeğine indirgemek de yanlıştır herkes yapabilir. belki çok önemli bişey için para yatırmaya giderken parasını çaldırdı en olmayacak ihtimali neden düşünemeden kötüleniyor adam anlamış değilim. erkeği çalışsın, ödesin işi ne yapsın olarak görmeye bu kadar çok mu alıştık adam robot mu ihtiyaçları hassaslıkları para durumunu ayarlayamaması çokmu anormal.
SENE OLMUŞ 2013 hala erkek hesap öder hatun para yer düşüncesi var. yok öyle bir dünya. eğer orada burada kadın erkek eşittir diye sloganlar atıyorsak, ki bunlardan biri de benim ödenen hesapta da, verilen parada da, aynı şey geçerli olmalıdır.

yanlışlık çiftlerin birbirini gelir kapısı olarak görmesiyle başlar, çıkara dayalı bütün ilişkilerde kadın erkek fark etmeksizin görülebilir.
parası yoktur. kızın anlayışlı olması lazım. hayat müşterek.
eğer ögrenciyse normal karşılanabilir çünkü baba parası kardaşim nereye kadar 2 kişiyi götürebilir o para evde sadece o yok diğer aile fertleride var sadece üniversiteli çocuguna gönderemez ve o para sadece o çocuga yetiyordur kıza nasıl yetsin bu işin yüz karalıkla bir alakası yoktur bir gün onun olmaz erkek verir birgün erkeğin olmaz o verir öyle geçinip gitmek lazım yok eğer o erkek çalışıyor ise kendi maaşını nerde yedin diye sorarlar adama mantıklı bir açıklama yapabilmesi lazım kişinin neyse çok uzatmaya gerek yok ortam koşullar ve olaya göre değişir bu.
gayet normal türk erkeğidir. hayat müşterek sonuçta. erkeğin parası bitemez mi?
Neden hep erkekler.
para için yapılan bir ilişki.