bugün

hem gariban erkektir,
hem şanslı..
yani hem eziktir, hem ballı..
erkek için topuklu ayakkabıyla tanışma vakti gelmiş demektir. e kıza layık olmak lazım yanına yakışmak lazım.
çoğunlukla money talks deyimini akıllara getirir.
benim bu. erkek arkadaşımdan 4 cm daha kısayım. gördüğünüz gibi gey olmanın avantajlarından bir tanesi de, böyle *ikimsonik şeyleri kafaya takmamak olsa gerek.
Tom Cruise'dur. Bir yandan yazık der bir yandan da kıskanırsın.
önemli olan boy değil kalınlık.
mümtaz:aşkım,sana topuklu ayakkabı hiç yakışmıyor ya bir daha giyme.

ayşe:pardon? duyamadım birtanem.

mümtaz:biraz eğil de kulağına söyleyeyim.

ayşe:efendim birtanem.

mümtaz:önemli olan boyu değil,işlevi. işlevsiz kalacaksın ayşe. senden ayrılıyorum!
(bkz: sandalye)
cinsel problemlere yol açabilir, aşırı bir fark varsa tabii ki.
Hayatinda hersey sorun olacak kisidir. Opme, el ele tususma, yolda yururken saskin gozlerin bakacagi ve bu ne lann bi kiza bak bi cocuga vay a.nasina kadermi bu arkadas dedittirecek durumdur.
çok üzücüdür bir bayan için, alışkanlık olmuştur hatta karşısına hep kısa boylu erkek çıkar bu kızcağızın.
kompleksli olandır.sürekli çevresindeki çiftleri izleyip boy kıyaslaması yapar.
sevgilisine topuklu ayakkabı giydirmeyecek olan erkektir.
ayrıca sen niye uzun boylu kızlara bakıyorsun ki arkadaşım?*
şefkate ve kısa boylu bir sevgiliye ihtiyacı olan erkek.

oy yovrım yovrım yanlış durakta mı indin ? *
ben hep uzun kalacağım için bilemeyeceğim duygu.
boy 1.84
önemli olan huy diye düşünmüş olabilir ne var yani.
bir tanesi de maalesef benimdir. arada bir beş cm fark var. benim için sıkıntı yok zaten manken gibi kızı buldum heheheheh.

arkasindankonusulanadam
8 cm kısa idim kendisinden 9 ay sorunsuz bir şekilde yaşadık ilişkimizi keşke boy farkı yüzünden bitse idi.
Eski sevgilimden 2 3 cm kisaydim. O problem yapmiyordu ama ben komplekse giriyordum istemeden de olsa. Cok zor durum valla. Disari da goruyorum bazen uzun kizlarda kendinden kisa erkeklerle cikabiliyorlar ama ben yine de kendime dert yapiyorum bu durumu. Minyon daha garanti arkadas minyon seviyom ben.
Bir şebekten farkı olmayan erkektir.
bu tıp tanıdığım erkeklerde çok fena kompleks oluyor. sevgılısı ıle tanıstırmamak ıçın 40 takla atanları gördük bız.
Hiç bulunmadığım durum. 1.82 kız varsa bulunacağım durum.
Bana fenerbahçe voleybol takımının smaçörünü ayarlarsanız gerçekleşecek durumdur.
karısından çok daha kısa olan bir arkadaşım var. çok mutlular. birbirine uyumsuz görünen dış görünüşlerinin aksine ruhlarının birbirleri için yaratıldığı o kadar belli ki. ruhların giysileri olan ve zamana yenilen bedenlere bu kadar takılmamak lazım fikrimce.
muhtemelen hiç yasayamayacagim durum.