bugün

(bkz: yok böle bişey)
asla hiç bir şey söylenmez o şahsa.. zira söylenenler göte giren şemsiye misali barıştıklarında sizin taraflara doğru bi açılırsa..
ya da:
asla hiç bir şey söylenmez o şahsa.. zira söylenen asla algılanmamakla beraber karşı saldırıyla çürütülmeye bile çalışılacaktır..
yani:
asla hiç bir şey söylenmemlidir.
uykusuz gecelere,sarho$ gezmelere,sebepsizce saatlerce zırlamaya hazır ol.
(bkz: i am telling the girls that you are back in town)
şurdan iki bira kap da, oyle anlat, dertlisindir sen şimdi... benimki üç olsun... ya da çerez olmasın dört tane yeter...
ilk değil,son olmaz...
bıraktımı hadi ya, üzülme be abi ya, yürü başka kız mı yok**
geçer...
ilişkiye son nokta konduktan sora sakın haa 245346 cevapsız çağrı üst üste 35 sms atıp karizmayı sarsma hatunun gözünde parmak çocuk boyutuna ufalma denmesi gerekir...denmezse ağlayıp zırlayan er kişi kendini tutamaz karizmayı resetler zaten çok az ihtimal olan ilişkiyi ya da kırılmış gururunu düzeltme şansını kaybeder...
boş ver, seni hakketmiyordu zaten.
-bak emrah burası ayrılanlar odası...
-ne güzel! sıcacık...
-olum belliydi zaten o kızla ayrılacagından,
-nerden belliydi?
-geçen gün başkasıyla gördüm, sana söylemek istememiştim.
-iyiki ayrılmışım o zaman.
-sana kız mı yok lan?
-lan s.ktir git yok tabi! zorla bulduydum*
geçer geçer daha öncekiler gibi bu da geçer neler neler geçmedi ki, yine düşer deli divane gönlün aşka.
-kurtuldun olum..kurtuldun..!!
anlamsız sözlerdir. ne söylerseniz söyleyin asla kar etmeyecektir.
bir şey söylenmez. yanında olduğunu hissettirirsin hepsi bu. 28 ay önce bana kim ne dedi de kendimi iyi hissettim sanki
-simdi yazabilirim hatuna
teselli etmek adına sarfedilen cümlelerdir. " boşver, üzlme, bu kadar çok takma kafana" diye başlar, "herşeyde var bir hayır, buda geçer" diye devam eder. oysa sağırdır o günlerde kulakların.. ne dense, ne yapılsa nafile!
vatan sağolsun
(bkz: sen o kızı seviyon ama o kız verio)
"O şimdi koldan kola gezip,ona buna veriyo,gününü gün ediyo,sense burda kendi kendini paralıyon.Hayat kısa olm değer mi hiç kendini üzmeye,zaten unutçan gidecek üç vakte kadar.." şeklinde sözler faydalı olur.
Dikkat!
"O kız zaten kevaşeydi" maiyetindeki söylemler sevgililer bir gün barıştığında-ki muhtemeldir- götünüzde patlar.Onlar gezer tozar.Siz de bok avuçlarsınız.Risktir ama yinede önerilir.Çünkü o kızlar genelde kevaşedirler.haklısınızdır.
(seveni s....ler, s...ni severler)

daha kaç defa diyecem...
"deeaanns deeeans rediii"
rakıyı böyle susuz içmeye devam edersen yakında karaciğerin götünden çıkacak bilmiş ol .
söylenecek kişiye hiçbir şey ifade etmeyecek sözlerdir, böyle bir durumda susmak en hayırlı davranıştır.