bugün

aramızda mesafelerin olması bir yana gerçekten bu aralar onu kendime uzak hissediyorum sözlük. sanki benden kopmuş, sıkılmış ve artık hayatından çıkmamı bekliyor gibi hissediyorum artık. edit: yapmış olduğum yazım hatasını düzelten vejeteryan pirana'ya teşekkürler. edit2: tanım olarak, sevdiğine uzanamayan, sevgilisi lafta sevgilisi olan insandır. (bkz: white matador)
üzüntüden dahi anlamındaki de'yi bile ayıramaz. *
aradığı aşkı ilgiyi ve ilişkiyi bulamamış insandır.
insanı içten içe kahr-u perişan pejulide bitap biçare hale sokan duygu silsilesidir.
sevgilisi yoktur. Kendini kandırmış.
belki de onlyhope haklıdır. artık bir paylaşım kalmamıştır aramızda. sıkıcı kişiliğim onu da benden uzaklaştırmaya yetmiştir belki de.cevap ver sözlük lütfen cevap ver muallaktayım.
çaresiz bir şekilde acılar içinde kıvranmaktır. her sevişmeden sonra ucuzlanmaktır.
tüm mutlulukların kaynağının sevgili olmadığını gösteren durumdur.
ilişkiyi bitirmesi gereken insandır. aksi takdirde mutsuzluktan depresif ruh haliyle boğuşmak zorunda kalacaktır.
ya hiç sevişmemişse bu iki insan sözlük? o zaman niye bu ayrılık sancıları gönüllerde? dipnot:http://www.youtube.com/watch?v=woRu3rz7wp0&list=PLI7rZ2hwGmBHTwBm0YwzciBdomN4uf80q
Artık hayatında olmaması kararını verme zamanı gelmiştir. Hergün olmasi yerine 1 kere yalnız kalinmalidir.
sevgilim diyebileceği, sevdiğini söyleyip sevildiğini duyacak birine sahiptir ama bir sevgilisi aslında yoktur.

kavramlardan değil kavramların doldurulmasından zevk alıyordur, söylendiği kadar basit değil çetrefilli bir durum özetle zordur. yani bahsi geçen hisler sanrılardan ibaret ve yaşanmışlıkların değeri yoktur. kimse öperken kokladığı bir kadıan seni seviyorum deme ihtiyacı duymaz gerçekten sevilen bir kadın sevildiğin duymamayı önemsemez. iki kelime hislerin gerçekliğine inandırmaz ya da üç hece altı harften oluşan bir hitap kullanıldığında aranızda kuvvetli bir bağ oluşmaz. işte bu tip durumlarda yalnızlık hakkını teslim eder çünkü yapay mutluluk olamaz. ressamın ellerinden çıkan tablo kırık bir kalpse, herhangi bir insan dikiş bile tutmayan kocaman yaraya basit bir bant olarak gelmiş demektir. birine sevgilim demek kan kaybediyor olmanızı engellemez.

edit: ben bu yazıyı sezai karakoç a yazdım. adamın aşk hayatı çok etkileyici lan ben ne yapayım. *
Her insan bagzen yalnizdir.
*
bir olmayı becerememiş bir ilişkinin elemanlarıdır.