Vurduruyordur.
(bkz: biri bana mı seslendi)
şahsımdır. uzun bir dönem öyle geçmiştir ve hiçbir kıza teklifte bulunmadım geçen sürede. çok yakışıklı değilimdir tabi fakat sadece çıkmış olmak adına çıkmak isteseydim boş olduğum bir an olmazdı.
Mükemmelliyetçi olabilir.
işte o benim bulamadığım erkek türü... asdasfdsa.
(bkz: bkz veremeyen yakışıklı erkek)
http://galeri8.uludagsozl...an-mason-muydu_557183.jpg
etrafında gerçekten iyi bir kız bulamamış erkek olabilir.
Ben sanırım bu kategoriye ha girdim ha girecem. Kızlar boşa çıkıyorum. 130 iq dan aşağısı yazılmasın.

Not: Ingilizce şart değildir Türkçe anlama şarttır.
Salaktır. Zeki olsa dikkatimi çekerdi.
gerçek aşkı bekliyordur.
benimdir, yalnız ölmeyi bekleyen her akıllı bireyin içinde bulunacağı durumdur.
Bir ''sevgilisi olmayan normal erkek'' değildir. Hele ki '' sevgilisi olmayan tipsiz erkek'' hiç değildir.

Şöyle ki ortalama yakışıklılı olan biri biraz uğraşır ve sevgili edinebilir.

Tipsiz olan baya bi uğraşır ve zar zor sevgili edinir.

Bu yakışıklı ise ''yalnızım'' dese sevgili bulur. Tercih edilenle eden olmak arasındaki farkı çoğu güzel bilmediği gibi yakışıklı da bilemez.
yakışıklılık büyük bir etken kabul, ama bunu kullanbilmektir asıl yakışıklılık. nokta.
evet herkes yakışıklı arkadaşlar ama soğuksunuz o yüzden bulamıyorsunuz sevgili dedirtendir. metrekareye 1 yakışıklı adam düşüyor sözlükte ne güzel.
Sevgilisi yoktur birkaç tane sevgilisi vardır.
asosyal, pısırık, özgüvensiz ve en önemlisi meslek lisesi mezunudur.
Kızların 'ay bu havalıdır' deyip de yaklaşmadığı erkek olabilir.
günübirlik takılan erkektir.

nefes alsın yeter modundadır.

ayıp yakışıklı erkek kardeş. git bi sevgili neyin edin. sana çorba kaynatsın, gömleğini ütülesin falan.
Mukemmelliyetcilik ve ugrasmayi istememek dogru cevaplar en azindan benim icin swh.
Vurduruyordur.

Biri yazacaktı, Mutluyum.
Sevgilileri vardır.
günümüz cıvık ilişkilerini görünce daha gerçek ve anlamlı bir şeyler arayan ve bekleyen erkektir.
benimdir şu utangaçlığımdan sıkıldım be sözlük.
Ooo en sefdiğim.