bugün

Benim.

Namus belası diye istesem de sevgili işine giremiyorum. Zaten suratıma bakan da yok.

Bu dünyada ha fakir olmuşsun ha lağımda bok aynı şey.
çok huzurlu bir şey ama taliplerimi bekliyorum...

https://www.youtube.com/w...mC4&ab_channel=Berkay
bize ne garaziniz var anlamadım.

sevgili yapmayan insan kendi tercihidir.
kafası rahattır.
(bkz: insanları sevmemek)
sevgilin varsa vardır tatlan ve taçlan lan.
sevgilin yoksa yoktur ağla ve rahatla lan.
Herkesler evlilik gibi saçma bir prosedür düşünürken manitacılık yorucu olabiliyor. çok yorucu hemde
Genel güzellik standartlarına uymuyorsa -veya ortalamayı bile yakalayamamışsa- maalesef normal olanı yaşayan insandır. Kadın-erkek farketmez, insanlar sevgili edinecekleri insanın standart halini akıllarında resmederler. Eğer halihazırda sevgilileri de yoksa Bu zihinlerindeki insanı aramakla meşguldürler. Dış görünüş ne yazık ki ilk izlenim için çok önemli. Ne de olsa hemen hemen her insan standartları dışına çıkmak istemez, hadi çıktılar diyelim; bu standartlarını kapatacak başka iyi özellikler isterler.

Üzülmeyin sevgilisi olmayan insanlar, olmayacağı varsa hiç olmaz. Bir umut için kendinizi hırpalamayın. Ben de öyle yapacağım çünkü.

Saygılar
özgür olan, kimseye hesap vermeyen, önüne gelene yazabilecek kadar rahat olan insan.

sevgilisi olandan daha bedbaht olan insan ise, karısı olan insandır.
elini sken erkektir.
Benimdir. Yakışıklı kızlar eqlesin.
zaman geçtikçe bu duruma alışması daha da zorlaşacak. öyle bir hale gelir ki sevgiliyle kavgayı, triplerini bile özler hale gelir insan. yalnız ölüp gitmiyeydim keşke, diye dua eder durur.
An itibari ile benim. Oh be. Nereye gittin, kiminleydin, ne giymiştin derdi yok.
kafası rahattır. çat diye alır biletini, plan yapmak için birine ihtiyacı olmaz. istediği zaman çıkar gezer gelir, dilediği gibi yaşar. ama hep bir özlemi vardır sevgiliye. olsa da gariptir olmasa da.
mevcut bir sevgilisi yoktur.
Kalabalığa girince kendini kötü hisseden insandır efendim. Gece uyumadan önce ¨Ey rabbel alemin, yok mu şu alemde bana da yoldaş olacak kimse?¨ diye sorarak uyur.
Benim bu kişi. Elalemin kızına umut vermek istemiyorum. Bu yüzden bir sürü kızı kibarca reddettim.

Allah büyüktür. Hayırlısı olsun her şeyin.

insan kendini evleneceği kişiye saklamalı.

Günaha girmeyin.
(bkz: başlıkta kendini görmek)
eğer sevdiği var ama sevgilisi yoksa "iNŞALLAH bi an önce sevdiği sevgilisi olur" dediğim insandır, e tabi bende dahil...
yalnızım diye üzülmesin. biriyle birlikteyken üzülmekte olan bir insandan kat kat mutlusun ama farkında değilsin. bu halini özleyeceksin hatta..
1 srnedir bendr olmayandir sevgili.
Değer bir insan vardı da biz mi olmadık ? derim ve benim o.

Napalım arkadaş, herkes de bir sorun var. Önyargıları, özgüven eksiklikleri, takıntıları gibi bir çok sorunları var. Bitmiyor ki kişiliklerine ulaşıp hoşlanalım da onunla ilgilenip bir şeyler geliştirmeye çalışalım. Suç bizde değil yani.
kalbi vardır.
derdi tasası olmayan insan. kim çekecek şimdi gereksiz tripleri.
Madden zengin, manevi olarak fakirdir.

Eskiden 3 bin lira maaş alır 4 bin lira harcardım 2500 ü sevgili ve faaliyetleri. Şimdi hepsi cebime kalıyor.