bugün

bence var ama bize yok diyor.
Kaç tane sevgilim olduysa hepsi problemliydi anasını satiyim. Her neyse bende yinede sevdiğim için birşey yapmadım ve hayatlarını güzelleştirmek için elimden geleni yaptım uğraştım teselli ettim yeri geldi maddi manevi destek oldum. Sonra ne oldu biliyor musunuz? Bunların hayatı düzlüğe çıkınca birden böyle enteresan triplere girmeler, umursamamazlıklar felan filan ve sonuç ayrılık. Ulan sen o kadar uğraş, hiç kimsenin iplemediği zamanlar değer ver ve ilgilen, her türlü işi gücü bırak bunu kurtar sonra işleri yoluna girince siktirolup gitsin. Oldu amk. Bundan sonra bende problemli kişileri alıp adam etmektense gerçekten kendisini geliştirmiş ve belli bir seviyeye ulaşmış neyin ne olduğunu bilen ve farkındalık sahibi bir kişiyi bulacağım. Eğer bulamazsam sıkıntı yok, yalnız başımıza da mutlu olmayı öğrendik.
Benimdir o.
Yalan. Kandır kendini.
Evet ben. Mutluyum sanki.
bu kesinlikle benim senelerce yalnız mutluyken bir ayda hayatıma aldığım birinden sıkılıyorum. Bir de ilk başta etkilenmişken oluyor bu tek başıma kitaplarıma dalıyorum arkadaşlarımla görüşüyorum amaçlarıma yöneliyorum bi kendimi birde beni seven insanları mutlu etme çabam var ilişkide ise karşı tarafı mutlu etme çabası sevgilim var ama yalnızken daha iyiydim ondan hiç dibe falan vurmayın ben yalnızlığımı kendimle geçirdiğim mükemmel saatleri özlediim.
Kerhaneye giden insandır.
Sevgiliyle mutlu olunacak yer var, sevgilisiz mutlu olunacak yer var.

Herkes anasindan sevgiliyle dogmuyor, ne yapak yok diye daga tasa kafa mi atak?
Mutluyuz be kardes.
Kesin dostu vardır onun yoksa insan mutlu olmamaz dost hayatı yaşıyodur.
hayatının merkezine sevgilisini koyup o gidince hayatı kayan insandan çok daha akıllı olandır.
sağlıklıdır, onu seven arkadaşları ve ailesi vardır. daha ne olsundur.
Mutluluğun sevgili gibi durumlara takılı kalmadığının farkında olan insandır. Kafası rahat, özgürlüğüne düşkün bir insandır ayrıca.
mutluluğu iki bacak arasında aramak.
insan sevgiyi sadece sevgilisinden almaz arkadaşlarından ailesinden kısacası tanıdıklarından alır.
sevgili ihtiyaç değil biraz zevk işidir.
demesine rağmen eski sevgilisini özleyen yazar.
Sevgilisi kendisidir ve kendiyle mutludur.

(bkz: ben kalp kendim)
sevgilim yok ama mutluyum eee tabi kaçamaklar olacak.
Sanki bir eksiklikmiş gibi başlık açılmış hani sevgilisi olmaması bir eksiklikmiş gibi ulan o kadar kız reddeden arkadaşım var ki mutluluk bir kişiye bağlanmaz ki mutluysan herkesle mutlusundur mutsuzsan herkesle mutsuzsundur yani kişinin kendisinde bitiyor iş.
Sevgilisi oldugu halde mutsuz olan insanlar var ise aksi de gayet tabi olabilir.
sevgilim yok o yüzden mutluyum.
Sevgili gibi bir derdi tasası olmayan insanlardır.
sevgilim yok. kendimizi kandırmayalım. mutsuzuz. şimdi olaydı, sarılaydım boynuna...
ac akım devre analizi dersinin vize sorularını bulmuştur o yüzden mutludur sınavdan sonra eski haline döner.
merhabalarrrr..
Okul da bştse daha mutlu olucam.
Mutlu olmak için sevgiliye ihtiyacı olmadığının farkında olan insandır. Kısacası normal olan insandır.
22 yıllık mutluyum böyle saçma bir iddia görmedim.