bugün

Anlamadığım ve asla anlamayacağım insan türüdür ya whatsupında sevgilinle foton var birde görmemiş gibi statüne adını yazmışsın gel sen benle alalade benle flörtleş kesiş yazık o kıza sana verdiği emeğe hadi şuan yeni sevgilimden ayrıldım aklımı da karıştırıyor aptal neyse prensiplerim var:p
(bkz: kalkan sikin imanı olmaz)
Karşılıklı bir yavşaklık söz konusu zannımca. Bir taraf boynuz takıyor diğer taraf istemem yan cebime koy diyor.
--spoiler--
whatsupında sevgilinle foton var birde
--spoiler--

whatsup'taki yüksek foton sayısından dolayı 'birde'deki ''de'' ayrılamamış.

gereksizdir.
Sevgilisi olan erkeğin başka kadınları siktiğini bilmeyenlerin kuruntusudur. Kesmiş çok mu?
Sevgilinin haberi olmadigi surece sikinti olmamali bence. Seks dönebilir, kafalar karismasin...
alışılır ya sorun değil böyle şeyler, abartıyorlardır, çok yanlış.
Benim hatırladığım Cem Garipoğlu vardı o da 2 yıl kadar hapiste kaldıktan sonra intihar etti uzak durun o işlerden, bulaşmayın.
Zaten bu yüzden sevgilisi vardır.
Kaçak et kesmesinden iyi olan durumdur.
güzele bakmayı sevmekten kaynaklanabilecek durum.
(bkz: göz hakkı)
ne yapsın gözüne perde mi indirsin anasını satayım göz bu kayabilir bakabilir istem dışı yada istemli bir şekilde belki doymayı bilmiyordur ne var yani , hergün pilav yemeyi sevmiyordur olası bi durum yani sanki kızlar sevgilileri varken erkek kesmiyorlar anasını satayım . takılmayın böyle şeylere oturun en azından arada size bakan bi sevgiliniz var .
erkeğin karakteriyle alakalı bir durumdur.
sanki kızlar kesmiyo niye sadece erkelere özel bir davranış gibi anlatılır bilemedim.
Şerefsizliktir.
O sevgilisi değilmiş demek. bazılarının tabiriyle flörtüymüş.