bugün

benzer bir çaresizliği, camide önüme tesbih atan tek bir mümin bulamadığımda hissetmiştim.

kim seksin güzel bişi olmadığını iddia edebilir ki. kim seksi yok sayabilir. kim haram diyerek buruşturup pencereden dışarı fırlatabilir. dahası bizi hormonlarımız yönetmiyor mu. seks yapalım mı diyen herhangi bir insan karşısında yüreğimize fuse tea serpilmiyor mu.

vefakat anal seks nedir yaf.

bugün sevgilim geldi. klasik film izleme seansları filan. laf lafı açarken öpüşmeye başladık. güzel. işte üzerindeki tişörtü sıyırdım, zor bela sütyenini çözdüm, kotu düğmelerini açmak en zoruydu, ve külotu sıyırdığım an böbreküstü bezlerim titriyordu.

derken seviştik. güzel de seviştik. hatta ben sevişirken şu an dünyada sevişmek isteyip sevişemeyen kaç insan var acaba diye düşündüm. aldığım haz sadist biçimde arttı. sonra ulu sözlük yazarlarını düşününce keyiften dört, orgazmdan 7 köşe oldum. hayatımda hiç böyle boşaldığımı hatırlamıyorum.

sonra adet olduğu üzre birer sigara yaktık. orgazm sigarası sandığınız kadar farklı bişi değil bu arada. aynı tütünün laciverdi. neyse. biraz sohbet filan. baktım yine sırnaşıyor. haydi oğlum deyip gazladım kendimi içimden. o içim dışıma çıkaydı da demiycem çünkü çıktı.

arkama gir dedi sevgilim. ya ne diyosun sen demeye kalmadı, götümü siker misin lütfen dedi. lütfen mi dedim. çünkü göt ve lütfen kelimeleri aynı cümlede çok absürd duruyordu. evet götümü please dedi bu defa da. ingilizce söyleyince sanki biraz erotik olmuştu.

olmaz dedim, saçmalama. sana bunu yapamam. çok acır çünkü. ben sana kıyamam.

siktir lan, sok hadi dedi.

lan mı.
derken uyandım bi baktım ki pijamam ıslak.
(bkz: nasıl gavat oldum)

(bkz: cool story bro)

(bkz: kör tuttuğunu siker)

gir bana please nedir lan değüşükler.
sürekli mesaj alıyorum. aynı dertten muzdarip ne çok erkek varmış meğer.

direnin arkadaşlar.
sevgilisi pasif gay olan erkek çaresizliğidir.
anal istemek deyimiyle karşı karşıya gelinen durum.

(bkz: anal istemek)