midemin bulandığını hissediyorum. bir sene boyunca kokusu kokuma karışmış gecelerimiz gündüzlerimiz bir olmuş bir sehri beraber tanımışız her seyden öte mükemmel derecede anlaştığın dostunun aslında beş senelik ilişkisi olduğunu ögrenmektir. bunu onun tarafindan ögrenmemek daha da bir acitir. siz gercek onu yasarken o her seyle dalga gecmistir aslinda. bir sene bunu sürdürmesine anlam veremezsiniz. aldatilmaktan da öte insani hice sayan bir sey bu.
Allah kimseye göstermesin.
ilk görüşte troll sandığım başlık. Sevgilimin sevgilisi ben olmuyor muyum mk dedim. Neyse.
Üzücüdür, hele ki o kadar da uzun zaman boyunca kandırılmış olmak epey bi koyar. Toparlamak zaman alabilir.
Alzheimer belirtisi olabilir demeye geldiydim ama. Bu ne lan nolmus napmis o oyle?

Uzucu durumdur.
Aslında karşınızdaki insansın size olmadığını, sizi bir oyuncak gibi kullandığını öğrenmektir. Acı verici bir şey.
Sevgilinizin sevgilisinin siz olduğunu öğrenmeniz durumudur. Halbuki biz sadece sevgiliydik..

(bkz: sevgilinin aldattığını öğrenmek)
bok gibi hissettirir.
değersiz, bomboş, paramparça, anlamsız..
elinden balonu alınan çocuk gibi ya da..

üstelik zaten kimseye güvenemeyen bir insan için hepten kabustur,
dön başa yeniden..
Meğerse siz bir şizofrenmişsiniz!
Karsındaki belli edecek bir hata yapmadıgı surece anlamak cok zordur inanarak yalan soyler cunku. Bir sene de olsa bes sene de olsa isterse gizleyebilir. Bir kere inandımı insan oyle birseye ihtimal bile vermez zaten. Benzer bir durumu yasamıs biri olarak sabır dilerim yasayanlara da.
O an hatırladığım tek bir şey olur tükenmiş olduğum, bi de kafamı az önce duvara tüm gücümle vurduğum.
Başıma gelmiş üzücü bir olay, benim de başıma gelmeyen kalmamış.
Aldatani aldaticaksin ki, aldatan aldattiğini anlasin. Ne cumle kurdum ama be..
Neden diye sorarsiniz alacaginiz her cevap kurdugu her cumle tekrar tekrar acitir.
Hicbiri yetmez, yetemez sonra bir gun arar der ki intikam aldim senden hic sormadin sebebini tam olarak ama gururumdan yaptim der..
Üzüldüm tabiki, bin parca oldum kırıldım yataklara düştüm, günlerce uyumadım, yemek yemedim, 10 kilo verdim..
Sonra anladım ki çok fazla gelmişim..

Şimdiyse benim için sadece bir tecrübeden ibaret. Çünkü mutluyum, huzurluyum. Herkes şaşırdı bana ben de şaşırıyorum kendime insan meğer ne kadar güçlüymüş. Ve bitince anlıyormuşsun ki aslında çok da umursayıp benimsememişsin.

Edit:evlenmeden tam önce ortaya çıkan durumdur. Paris e gidiyoduk biletler yandı ona üzülüyom tek ahaha.
Çok zor bir şeydir, geçmiş olsundur.
ilerki zamanlarda uzun süre boyunca güven problemi yaşayacaksınızdır, bir daha kimseyi sevmek iStemeyeceksinizdir.
Ancak sizi hak etmeyen birinden er ya da geç kurtulduğunuz için şanslısınızdır. Hayatınız boyunca faydalanacağınız bir tecrübe edinmişsinizdir.
Doğal olandır sevgilimizin sevgilisi yoksa nasıl bizim sevgilimiz olabilir ki denilesi olaydır.
bundan kaçamayacağınız gibi yaşanılması gereken bir deneyimdir, insanı olgunlaştırır.
şerefsiz bir insanla birlikte olduğunuz gerçeğinin yüzünüze çarpıldığı andır.

başına gelmeyen bilmez, bilen de unutmaz...
sevgilisinin sevgilisi olduğunu yeni anlamış yazar beyanı, sevgiline üzüldüm mk...
Bahsedilen sevgilinizin sizden başka bir sevgilisi olduğunu öğrenme durumudur. Her şeyi trollemeyin ya.