bugün

hiç başıma gelmediyse de gelenler ne yapıyor acaba diye merak ettiğim durumdur.

hani şöyle içini titretecek bir ses insanın.
(bkz: ev sahneye döndü)
(bkz: üst kattan gelen alkışlama sesleri)

olması durumunda siz dalmış iş yaparken, yada birşeyle ilgilenirken derinden gelen bir ses yavaşça belirir. kendi bestesini yada ortak bestenizi söylüyordur. bazen kapar gitarı eşlik edersiniz. habersiz flashmob etkisi gibi eğlenceli olur.

böyle'ydi' yani.
benimde geçenlerde aklıma gelen olay. ulan o kadar kız arkadaşım oldu birinin bile sesi güzel olmaz mı? yok arkadaş. benimki desen karga sesinden hallice zaten. bari sevgilimizin sesi güzel olaydı da rakı masasını kurup sesiyle şenlendirseydi beni.

sevgilisinin sesi güzel olan varsa aydınlatsın bizi.
yedikten sonra ağızda tadı kalan cheesecake gibidir. uyumak için gözlerinin kapadığınızda bile sesi kulaklarınızda çınlar.
Mis gibi olandır
Konuşmaktan bıkılmaz öyle olunca, sesi de yenir kendisi de
Arada 1-2 şarkı da söylüyorsa ne güzel ne güzel, anımsandıkça ' aklıma geldiği gibi yanıma gelse de öpsem ısırsam ' diye düşünülür.

Tabi abartmadan, hiçbirini abartmamak gerekiyor.
Aşk bitse de ilişkiyi sürdürmek için iyi bir sebep.
tek umudum gelecekte ki sevgili. uzan dizlerine, saçını okşarken sana şarkılar fısıldasın. bunlar hep testosteron+bahar mevsimi.
birşey farketmeyen durumdur. (bkz: kendimden biliyorum)
güzel değil de karizmatik sesi var adamın. uykudan uyanınca ki ses tonu bile beni benden alıyor.
rakı sofralarını unutulmaz kılar.

https://www.youtube.com/watch?v=iZOBlwS0Kzg
her sabah sizi mini konserle uyandırıp, güne mutlu başlamanızı sağlayabilir.
Pek hoş durumdur. Size telefonda, beraberken bi sarki patlatir. Kulaklariniz mest olur. Kendisi de guzelse tadindan yenmeyen durumdur.
Size her gün ses kayıtları atıp içinizi titretecek olmasıdır. Artık onun söylediği şarkıları dinlersiniz sürekli. Başka şarkı dinlemek istemezsiniz, en sevdiğiniz şarkıyı ona söyletirsiniz. Ayrılınca tabii hiçbirini dinleyemezsiniz.