bugün

(bkz: kırmızı kapaklı tüm dersler kitabı)
tüv belgeli muayene istasyonlarında her türlü test yapılıyor.
standart dışı testler ile. 10 soruluk şaşırtmacalı test hazırlıyorum. normalde 4 şıklı olur ama 5 şıklı yapıyorum ki daha bir garantili olsun.

a-) şu şu şu
b-) bu bu bu
c-) o o o
d-) hiçbiri
e-) hepbiri
Önüne son 5 yılın toefl sorularını koyarak. Bu nasıl soru ya ? olan var olmayan var lütfen yapamayalım şöyle şeyler.
Etmiyoruz. Güvenmeyeceğimiz adamları hayatımıza almıyoruz, güvendiğimiz adamın hatasını görünce yolu gösteriyoruz. Ve bu durum bireysel olarak bizden bir şey götürmüyor. Ulan 30lu yaşlar ne güzel şeymişsin ağzını yiyim.
Müzik zevki.
Okuduğu kitaplar, gazete.
Takıldığı sosyal medya.
Hayata bakışı.
Konuşması.

Bunları geçen bir sevgili bulurum inşallah maşallah.
Doğaya salıyorum. Çevredeki çöpleri çöp kutusuna atıyorsa muhteşem. Sadece kendi çöplerini çöpe atıyorsa normal. Sadece büyük boyutlu çöplerini atıp gerisini bırakıyorsa bencil yada sosyal kaygısı yüksek. Çöpleri ortaya yayıp bırakıyorsa eve tek dönüyorum.
yanında para düşürüp parayi alıp almadığına göre test eden yok mu aranizda?
Genelde sözlü yapıyorum, Cevap vermesi için en fazla 3 saniyesi oluyor. Adamın ciğerini bilirim ben, teste meste gerek yok.
yok ki capsi bekliyoruz.
lmao
Edemiyorum çünkü kendisine ulaşamıyorum.
Çünkü çok yalnızım ben sevgili mevgili bişi yok.
idrar ve kan olarak 2 türlü.
500 lira verip %100 doğruluk payına sahip yalan dedektörüne sokuyorum.

(bkz: yalan dedektörü)
Test için susmayı deneyebilirsiniz.
Öncesinde sağlık sigortanızı kontrol ettirmeniz gerekebilir.
içim ürperiyor. Ya sevişirseee.
kadın olsaydım ; kaşarlı domates çorbası ve spagetti yedirir seyrederdim fırıldağı.
beni seviyor musun?
a)evet
b)a
c)b
d)c.
agent butonu var iyi bak oralara bir yerlerdedir.. hahh işte buldun ona basınca olanlar oluyor.
Antutu bechmarc yüklüyorum.
sevgililerin mına koyayım diye bağırasım geldi.

test etmiyorum.
sevgilim olana kadar tüm testleri geçmiştir zaten. sevgiliyken test etmeye ihtiyaç duymam.
standart bir test vererek. cevapların çok önemi yok işaretlerken yuvarlakların dışına taşırmamış ise tamamdır.
Yok ki.

Olmayan şey nasıl test edilir.

Yaş 25 . Ekim 2018'de askerim bu arada.
Sevgilim olmaması daha iyi bence. Askerliği yalnız aşk hayatımla yapmak mantıklı.
güvenli mod da çalıştırıyorum.
Sevgiliyi, test etme gereksinimi duyuyorsanız hemen ayrılın.
En sevdiğiniz varlığı olduğu gibi kabul edin lütfen.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar