bugün

normalde konuşması bile müzik gibi gelen sevgilinin, dünyanın en güzel sesiyle şarkı söyleyerek farkında olmadan insanın içini ısıtmasıdır. ilahi bile söylese dinleyeceğimden eminim, ama bir döver, bir severim pis müslümanı..
sesi güzelse ne güzel şeydir sevgilinin şarkı söylemesi, bir de sevgiliden dinlemesi..
bir masaldır adeta, gözlerini kapattığında saf mutluluğu hissetmektir.
bir değişik versiyonu vardır ki, sevgilinin ilahi söylemesi..
hımmm sesi ne kadar da güzelmiş keratanın denilip istek parça yapılabilir.
sesini guzel sanıyorsa ve sesi aslında kotu ise camların kırılması ihtimalini unutmamak lazım olan durumdur.
hele bir de sesi güzelse tapılası bir durumdur! hele ki hayatımın yarısından fazlasını müzik dinlemekle ve şarkı söylemekle geçiren; şarkı dinlerken kimseyi dinlemeyen ve şarkısının yarıda kesilmesine izin vermeyen ben için bulunmaz nimettir!
ayrıca yakın zamanda başıma gelmiştir ve beni muradıma erdirmiştir... artık seni daha çok seviyorum ey sevgili!
(bkz: sıkıcı)
sevgiliyle aranızda görünmeyen kalpler yukarılara doğru yükselir.
ben söylesem tamam da, o söyleyince pek de keyifli olmuyor yahu sanki!
(bu akşam deneyimledim bunu, hemde ingilizce -aslında iyiydi, kıskançsam demek!-) * *
meleksi sesiyle dudaklarından dökülen sözcüklere binip günahkar bir adam olarak cennetin arka bahçesindeki kapıdan içeri sızabilmem için bana bahşedebileceği en güzel iyiliktir.