bugün

Şerefsizlikten öte değildir. ötede olabilir. Bilmiyorum

Ya da tam tersi de olabilir.
basitliğin, şerefsizliğin, acizliğin göstergesi.
insanlara kolay kolay karatersiz ya da şerefsiz demem. ama bunu yapan gercekten şerefsizdir. bunu sevgili olması şart değil her hangi birine yapan da şerefsizdir.
iki ile kız dürtmeye benzer.
ergen eğlemidir. yakışık olmayacak bir durum.
bu tarz eğilimleri olan arkadaşlar varsa onlara nacizane şunu söylemek isterim: eski sevgilinizi değil kendinizi küçültürsünüz bu davranışınızla, zavallılığınızı beyan edersiniz diğer bir deyişle.

şunu hep söylerim ki, bir insana verebileceğiniz en büyük ceza onu unutmak -ama gerçek anlamda unutmak- tır. onu umursamamanızdan daha öte bir ceza olmaz, hem bu sizi küçültmez aksine daha da büyütür.
o kız bana verdi gibi bir bilgiyi paylaşırsanız kızın cidden yüzü kızarır.
sevgilimin amı yok söyleyim mi şükrü he söyleyim mi ?
kalleşce... nitekim sonuç verebilir.
cinayet sebebi.
gerçekten sevmediğinin *göstergesidir.
sevseydi onun kılına bile zarar gelsin istemezdi.
gitmek isteyeni tutamazsın zaten.
aşkı göze aldıysan, acısını da çekersin.
asalet, onur başka şeyler.
bambaşka...
bildiğin orospu çocukluğudur. ezikliktir.
ayrılık zoruna gidip öç alma dürtüsüdür . kendini son derece aşagılayan biçare insandır .
(bkz: ibnelik)
(bkz: yavşaklığın zirvesi)
orospu çocukluğudur.
Cok buyuk bir terbiyesizlik, bunu yapan insan cok yaratici degilmis.
nasıl sövülecegi dahi bilinmez.
1-0 geriye düşen takımın uzatmalarda her türlü pisliği yapmasına benzer. böyle maçlar da genelde 1-0 biter.
özet geçersek;

orospu çocuğudur.
koz birşeye karşılık olarak elde tutulan güvencedir. sevgiliden ayrılan dişi kişi bu kozu kullanıyorsa çoğunlukla sevgiliden gelen kötü etkilerden kendini korumaya çalışıyor olabilir ve yine çoğunlukla haklı çok fazla nedeni olabilir.
ne kadar zayif, ne kadar basit, ne kadar aciz olduğunun göstergesidir.
Ayrılmayı hazmedemeyip intikam alma girişimidir. internette telefon numarasını da dağıtır bu tarz insanlar.
(bkz: sex tape)
ben adiyim demenin farklı yoludur.