bugün

'benim artık düzenli bir hayata geçmem gerekiyor, geleceği planlamalıyım yavaş yavaş. yaşım 24 oldu ve ailemi biliyorsun. üzgünüm ki bu planların içinde olmayacaksın. hoşçakal...'

lan yine sinirlendim.
seni çok özlüyorum buna dayanamıyorum ayrılalım (bkz: bisiktirol 100 mg)
-aslinda cok kisada olsa, kulagin en cok duymak istedigi vede bi türlü unutamadigi sözcük: Seni Seviyorum Birtanem.
sanki dünya etrafımda dönüyordu şimdi ben senin etrafında gibi saçma birşey söyleyen sevgilinin olanca yıl sonunda söylediği artık olmuyor, anlaşamıyoruz, kendi dünyama dönmek istiyorum, benden uzak dur, sakın arama gibi sözleri toptan unutulmayacak sözler arasındadır. Baştakine kanılmasa, sondakini dinlemek zorunda olmayacağımdan her ikisine de lanet okumak mübahtır.
sevgili uzun bir ilişkiden çıkmıştır, sorunlu bir ilişkidir ve bitmesi için uzun süre uğraşmıştır. siz de ona aşık olmuş mutlu mutlu yaşamaktasınızdır fakat eski ilişkisinin izleri hala durmaktadır. sürekli ne kadar yıprandığından bahsetmektedir. siz ise onu dinler, destek olur, yanında olmaya çalışırsınız. gün gelip de ayrılık geldiğinde artık eski olan sevgilinin arkadaşıyla dertleşilir. onu ne kadar sevdiğinizi onun için ne fedakarlıklar yaptığınızı anlatırsınız. sadece dertleşmek içindir. ama eski sevgili bunları duyunca sinirden kudurur nedendir bilinmez ve şu sözleri sarfeder:

- x (uzun süreli ilişkisi olan kişi) de bana çok yardımcı oldu ama bunu hiç bir zaman yüzüme vurmadı, sen bir iyilik yaparsın karşılığını beklersin ama o beklemez tamam mı!!!

o kadar canım yanmıştı ki, o kadar yaralamıştı ki bu söz beni... asıl ben değil miydim karşılık beklemeden ne fedakarlıklar yapan, hiç bir zaman da şikayet etmeyen? şimdi beni nasıl başkasıyla karşılaştırır, sen lafını yapıyorsun der diye düşünmüştüm. haketmemiştim, hem de hiç... o yüzden asla unutulmaz. sonradan ben seni kendimden uzaklaştırmak için öyle dedim diye özür dilese bile söylenen sözlerin açtğı yara iyileşmiyor. beni affettin mi? diye sorduğunda sessiz kalmam ondandır. aslında bunu eski sevgilinin söylediği unutulmayan sözler başlığına yazabilirmişim yazarken farkettim.
doğum günümde attığı şu mesajdır.

--spoiler--
Sevdiğim, çok sevdiğim insan.
Bendeki değeri tartışılmayacak kadar çok olan kadın..
Hayatımın kadını...

Ingiltere'ye gittiğin o gün farkettim benim için ne kadar önemli olduğunu.. Yani ilk o gün farkettim. Bunları yazmaya başlamadan önce ikimizi düşündüm uzun uzun. Gelecek kaygısı taşımıyorum artık. Bırakalım her şeyi oluruna. Biz birbirimize yeteriz. Buna inanıyorum artık.

Hayatımda tanıdığım en zeki kız, iyi ki doğdun...

Sevgili Katniss;

Aramızdaki ilişkinin farklı olduğuna o kadar çok eminim ki.. Yani dünya üzerinde ne geçmişte ne de gelecekte ikimizin yaşadığı ilişki gibi bir ilişki daha yaşanmayacak biliyorum.

Sevgili Katniss;

Bu kadar zıt olup da bu kadar birimize bağlanmamız bence çok büyük bir şans.

Sevgili Katniss;

Seni çok üzdüm, özür dilerim. Hakkım olmadığı halde, haketmediğin halde seni çok üzdüm.. Hayvan gibi pişmanım.. Hayattan nefret ediyorum..

Sevgili Katniss;

Yalnızlıklar peşimden dört nala koşarken, nefes nefese kalmış bir kalp ile, seni arıyorum okuduğum her dizede. Aslında hiçbir şeyden emin değilim, sana karşı hissettiğim o sevgi dışında.

Sevgili Katniss;

Üşüyen bir insanın çaresizlikten üzerindeki kıyafetleri yakıp, ısınmak istemesi gibiydi seni sevmek. Dünyanın en büyük acısı gibiydi sensizlik.

Sevgili Katniss;

Tek başıma savaşmıyorum ben. Içimde, yanımda kalabalık bir ordu var. Ikiyüzlüler, sarhoşlar, fahişeler ve her şeyi içlerine atan muhafazakâr erkekler. Ve arkamda bir savaşçı var. O ve ben, onun bir savaşçı olduğuna inandığımız sürece dünyanın en güçlü savaşçısı olmaya aday. Ve en güçlü müttefiğim; sen. Sıcaklığıyla kanıma karışan mükemmel insan. Iyi ki varsın...

Sevgilim Katniss;

Canımsın sen benim. Iyi ki doğdun. Nice mutlu yıllara sevgilim...
--spoiler--
bu şekilde olmaz, bu şekilde devam edemem olmuyor işte daha fazla zorlamayalım, kırmayalım birbirimizi dir.
ilişkimize ara verelim.
"benden sana kalan, senden fazla olan."
gitme demişti bana, öyle bi demişti ki ondan sonra hiç gidemedim. yerimde sayıyorum yıllardır ne kalabildim ne gidebildim.

- gitme.
'seni ilk ben sevdim. bundan sonra seni sevecekler beni tanımadan, seni sevişimi taklit etmeye çalışacak, ve başaramayacaklar çoğu zaman. ve sen bunu hep bilecek, her sevişmede beni anacaksın.'

iddalı ve koyucu.
yapamıyorum, adapte olamıyorum, birine bağlanamıyorum, elveda.. gibi boş sözlerdir. * *
senden öncesi bulanık hatırlamıyorum.Sen yanımda değil taa içimdesin sensiz bir gelecek düşünemiyorum .
hayatıma değer katan tek varlıksın. dünyada duyulacak en güzel laflardan.
düşünmem lazım.
senin için çok önemli değilim.

ayrıldıktan sonra uzun süredir onu düşünmediğimi farkettiğimde '' ulan ilk defa haklı çıkmışsın be'' diyorum.
'allahından bul.'
işin kötü tarafı galiba ahı tutuyor.
Sen ilk ve tektin ve bir sen daha asla olmayacak.
''bende kimsenin gözlerine bu kadar cok bakmamıştım'' dedi ve sonrası caresizlikle dolu cıkmaz sokaklarda gezinen bir yürek oldu bendeki...
sen benim bokumu arıcaksın.
her güzel şey gibi bu da bitti.
Ama ikimiz içinde bu doğru değildi,üzgünüm...
Denildiğinde ya çok ağlanmıştır. ya da çok gülünmüştür. Kendimden alıntı yapmak lazım gelirse; Sen benim nefesimsin.
ben senin kadar olgun bir insan değilim. sevgini haketmiyorum ama hep yanımda ol istiyorum.
not: sonra kop kopabiliyorsan.
-lütfen sus!!!sadece seni seyretmek istiyorum .
güncel Önemli Başlıklar