bugün

entry'ler (266)

yaşama sevincini kaybetme nedenleri

çocukluğun sonlanması.

kendi kendine seni seviyorum diye mesaj atan insan

birdman of alcatraz da yan hücredeki adamın anlattığı; kendine seni seviyorum demeyi öğrettiği bir papağanı olan fahişeyi anımsatır insana.

vermek istiyorum ama verecek kalitede erkek yok

(bkz: sevişmeden önce çoraplarını bile katlayan adam)

efendi erkek

sürekli piç erkekle kıyaslandığını gördüğümden gerek duydum bu tanıma; piçliği çaktırmayacak zekaya sahip, iş bitiricilik ve açık gözlülük bakımından piçten her durumda bilmem kaç gömlek üstün erkektir. kolay ulaşılır, zor vazgeçilir.

sevdiği için hüngür hüngür ağlayan erkek

sevdiği için ağladığına göre hatta hüngür hüngür ağladığına göre ilişkide level atlatan bir eylemdir bu ağlamak ve bunun nasıl işe yaradığını bizimle paylaşmamış erkektir. bencildir.

eski sevgilinin resmine bakıp sigara içmek

ne kadar eski olduğuna bağlı olarak hislerde değişim oluşturabilen eylemdir. eylemin gerçekleştiği saat ve yaşanılan kafa da etkilidir. mesela tuvalete yakın çekmeceye koyulmuşsa resim; resme bakarak söylenecek şey bellidir. (bkz: ancak sıçarken aklıma geliyon) elbette ki o resim tuvalette anca sıçma eylemine eşlik edecektir, akla başka şeyler gelmemelidir. zira kimse yüzüne kapanmış kapıdan medet ummaz. yada çarpıp çıktığı kapıyı rüyada görmez. bu saatte bu kadar oldu. eksileyin işte.

bir kıza sürekli bakan erkek

kaşınıyordur. (bkz: her kuşun eti yenmez)

24 yaşında yaşamaktan soğumak

24 yaşına kadar hayatın çok güzel çok harika çok bilmemne olacağına inandırılmış, anca 24 yaşında hayatın öyle çok abartılacak bir bok olmadığını anlamış kişinin, o aydınlanma döneminde yaşadığı durgunluk sürecidir.

köpek gibi sevip de ayrılmak isteyen erkek

insan gibi seveydi daha makbule geçecek erkektir. anca severken köpekleşenlerde böyle tırsaklıklar, götten uydurma bahaneler görülür.
tanım: esasen sevgisi bir işe yaramayan erkektir. evet pragmatiğim. tavsiye de ederim.

yürüyen merdivende yürüyen insanlar

japondur yüksek ihtimal. türk olmadığı kesindir.

dinin en korkutucu geldiği an

yeni evlendiğiniz eşinizin kapanman gerek artık evli bir kadınsın dediği andır.

sınavda başa gelebilecek en kötü şey

birinin sesli sesli zaart diye osurması. dikkat mi bırakır adamda.

diş ağrısı için en uygunsuz zaman

kişinin yoğun bakımda yattığı zamanlar gayet uygunsuzdur. tüm o borular damar yolları arasında bir de diş ağrısı, gerçekten en kötü zamanlamadır.

pınar süt reklamındaki iğneleme

'beni büyüten pınar süt çocuğumu da büyütecek' gibi bir şeyler zırvalanmaktadır reklamda ki bu da 'kazık kadar oldun büyüdün alık alık buz dolabının önünde bakınıp süt içeceğine git çocuk yap, bak yaşıtların vıdı vıdı vıdı...' demektir aslında. pınar yazısının altındaki o ineği çok tanıdık bulmuyorsanız dikkate almayınız.

bu yazıyı yazacağım sana nın bulunmaması

gerçek yalnızlıktır.

evde kalma eşiğindeki türk kızı

24 yaşında da olabilir.

genel evden kadın çıkarıp evlenmek

türkiye de gerçekleşmeyecek iştir. olsa dahi daha sonra ısıtılıp kadının önüne getirilecektir.

bağırarak şarkı söyleme isteği gelen anlar

mani atakları sırasındadır.

ben bu yazıyı sana yazdım

dünya, bu yazıyı sana yazdım bak; mani dönemime girmek üzereyim, artık pc başında oturup sözlükle falan uğraşamayacağım, dışarı çıkıp seni güzelce. neyse. dikkat et yani, önlemini al.

sözlükte yazdıklarınızı takip eden eski sevgili

meraklı eski sevgilidir. anlayışla karşılanmalıdır. zamana bırakılmalıdır.