bugün

telefonu bozuk para misali elde çevirip durmaya kadar giden bir eylemdir. arkadaşlar, bilin ki karşı cinsten mesaj beklerken kıpır kıpır oluyorsanız ya önemli bir işiniz vardır, ya o kızı cidden seviyorsunuzdur, ya kavga hakimdir(liseli misiniz lan niye mesajlaşarak kavga ediyorsunuz), ya da yatağa atma planlarınız vardır.

yani sonuç olarak son derece normal bir durum, binbir türlü hali var.
zordur. özellikle henüz açılmamışsanız ve tek taraflı seviyorsanız nefesiniz kesilir.
sictiginizin resmidir.
(bkz: daha çok beklemek) *
seviyorsunuzdur efendim. zira yeni mesaj gelene kadar eskilerle idare edilir, ne güzel de yazmış denilir içten içe sevinilir, seni seviyoruma ben de seni seviyorum diye bir karşılık aldığın zaman, yansın dünya anasını satayım der insan.
hele de uzakta ise başkası ile mesajlaşıyor ihtimali ile kafanızı yiyip bitirmenizdir.
--spoiler--
ii gcler.
--spoiler--

hepsi bunun içindi. eğer bu mesaj siz atmadan geliyorsa bilin ki telefon seksine ihtiyaç duyuyor.
biz hocanın listeden rast gele seçip sözlüye kalkmış nesiliz, bizi germez sevgileden gelecek olan mesajı beklemek.
Sevgiliyi mesaj atmadan bekletmekten daha hayırlı bir durumdur zira ilk seçenekte trip kıyamet...
her zaman yapılmaması gereken bir eylem. bazen atmaz göt gibi kalırsınız valla. tabi bunun değişik versiyonları da vardır (bkz: turkcell in mesaj atmasını beklemek)
Müsait değildir. Fırsat bulunca gelecektir. Gayet normaldir. Beklerseniz ölmezsiniz. Tabi yine de çok bekletmemek gerekir.
beklemek, beklemek... o anda yapılabilecek tek eylem.
sevgilisinin mesaj atmasını bekleyen net maldır. seviyorsan git konuş bence.
Güzel anlardır.
Saçmalıktan ibaret.
seviyosan kimin mesaj attığı önemsiz, önemli olan konuşmak.
bence mallıktır. ne gerek var?

(bkz: gerçek sevgililik bu değil)
Olsa beklenir de...
yok ki.