bugün

benim diyen aşık kişinin (türk olsa dahi) yapmaya cesaret edemeyeceği bir eylemdir.
ayak yalama fantazisi yapabilecek kadar ağır kültürsüz birinin yalayarak kültürlenebileceğini gösteren eylem.

(bkz: kültür mantarı)
hey senin tek sorunun ne biliyor musun? ben de bilmiyorum, dedirtecektir.
bir tazenin seks hayatını bitirmeye yönelik komplodur.var mı öyle bir mide?
ayak fantezisinin bokunu çıkarmaktır.
Her bulduğu arayı yalamaya çalışanların aklına gelebilecek eylem.
tedavi sonrasına kadar ertelenmesinde yarar olan bir ayak fantezisidir.
fikir sahibinin kucağına kusulması gereken fantezidir amk.
fantezini skiim.
yalamayla ıslattıktan sonra, kaşınmasına zımpara ile yardımcı olmamıza kadar varacak olan eylem.
sevilisinin foot fetish fantezisinden bıkmış ve diğer insanların yapmaması için söylenti yaymaya çalışan kişinin söylemi.
"e bi de zıçtıktan sonra dilinle götünü de temizle de tam olsun. Midesiz eşşoleşşek!" denesi iğrençlik. Ayyyhhh çok seviyesizsiniz çok.
cok igrenc olan durumdur. hem ayak hem mantarli! mikrop sirkulasyonun yogunlugunu dusunmek bile istemiyorum.
mantarlı parmak araları tek, tek itina ile yalandıkdan sonra, topuk ve tabanın yalanması ile son bulucak eylemdir.

ayak birde terliyse tadına doyum olmaz.
yapmaktan imtina etmemesi ile sevgilinin değerinin kat be kat arttığı eylemdir.
kusmuk yeme hatta scat yapma gibi fantazileri de varsa ben bi kusup geliyorum bekleyin.
okyunca bile midem bulandı. ayak fetişi desen değil o işinde bir raconu olmalı her bulduğun ayağı yalamakta neyin nesi? sevgi desen aşk desen git elini yanağını öp öyle sevgi gösterisinde bulun. ama kendi organlarını da düşün.

o midenin halini düşünebiliyor musun?*
aşık olduğum kadına muhakkak yaparım bunu. şimdiye kadar mantarlı olanı denk gelmedi. gelirse de aşıksam yaparım. insan sevgilisinden tiksinir mi? bokunu bile yerim aşık olduğum kadının. evet iğrencim.*
yanına iki de yumurta kırılırsa mantarla iyi gider.
iğrençlik ve ayak fetişinde son noktadır.
sex düşünmekten aklını kaybetmiş kişi düşüncesi.insanlar sevişirken öyle şeyler yapmazlar dikkat et allah muhafaza.
sevgili türk kızı ise denenmemesi gereken sevgi gösterisidir.
mars'ta saygı göstergesi olan eylem.
ayak fetişisti olan kişilerin sevdiği eylemdir.
an itibari buralarda bir yerlerdedir.
(bkz: iğrençsiniz ibneler)
(bkz: tiksinç biraderler)
sex'te adabın ve edebin amına koymaktır.