sevilen bir müzik eşliğinde yapıldığında gözlerinin dolmasına tetikçi olay.

edit: ha aklıma gelmişken. ulan allah nasil yaratmış bir kusuru olmaz mı insanın dersin içinden.
bakarken godfather dinlenebilir.
ve mouse ile okşamak.

(bkz: aşk)
sevgiliden uzaksanız günde 5433 kere yapabileceğiniz eylem.
çok tanım oldu be. hiç duygu yok.

(bkz: format duygularımı yansıt allahsız)
Yok udaşım bu beni aşar. saatlerce bakmak biraz abartı olsada. 5 dakika baksam içime sıkıntı dolar, o yüzden telefonla aramak ve güzelce bir konuşmak daha mantıklı ve daha zevklidir.

Yoksa hep aynı resim sıkar bitirir adamı ruhuna işler.
-aaa dur ya berkecan'ın profiline bi bakiim... yok ya bakmiim ayrıldık biz ama. olsun lan bakıcam. acaba napmış ki hımmm hımmmm....
(profile girilir)
-anaaa bu kız kim hemen de fotoğrafını koymuş pis sürtüğün. iki tane şebek kafa profil fotosu yapmasanız kendinizi olmaz dimi bi yeriniz eksilir. hımmmmfsss.. kızın da saçları ne güzel, ne güzel de gülmüş pis sürtük. allah belanı versin berkecan!
şehirler arası ilişki yaşıyorsanız çareniz yoktur. öyle melül melül bakar durursunuz, üzülürsünüz.* *
alkol ve yaralayıcı şarkılarda pekte sağlıklı olmuyor .
baka baka oturup 5 saatin nasil gectigini fark etmemektir.
Acaba ''Benim de resmime bakıyormudur.''dediğim. Ama benim onun resmine bakıp yüzünü sevdiğim çok feci iç acıtıcı bir durum.
saatlerce değil de dakikalarca baktığım durumdur. ara sıra canım sıkılınca açar kahvaltı videomuzu izlerdim. ondan kalan tek canlı hareket tek videodur. siler miyim, belki de silerim. belki de silmem.
Hakiki sevmektir demek saçmadır. Sevgi bitince adını ağzına dahi almayan bir insan itemi.
Bok var bakın.
Geçti o günler.
Çok şükür.