bugün

cinnet durumudur.tek bir sözü hak eder. (bkz: aşağılık)

edit :yine başlık bana kaldı.
eğer evli olan kişi erkekse fazla sorun yaratmayacak durumdur. evliliğine heyecan getirmek için küçük bir kaçamak yapmıştır.
evli olan taraf kadın ise cinayetle sonuçlanabilecek bir ahlaksızlık göstergesidir. o kadını recm etmek farzdır.

z.ö: bunu eksileyenlerin yaşadıkları tecrübeleri hayal edebiliyorum. midem bulandı fantazilerinizden. iğrençsiniz.
bunu yapan insan dünyanın en karaktersiz insanıdır.2 tarafıda aldatıyorsun.dünyanın en iyi insanı olsa bile,karakter yoksunudur.kendini savunsada suçlasa da birşey değiştirmez.önemli olan yol yakınken dönmek.yoksa kördüğüm daha da düğümlenir.
çok sık rastlanılan bir durumdur. sıradanlaşmış bile denebilir malesef.
y.rra yediğinin resmidir.
sevgili kelimesini hak etmeyen aşağılık bir insandır bu sevgili ama bu kadar meraksız olan karşı tarafta suçludur.
iste tam burdan yardırıp gidince klasik bir türk sineması konusu çıkaracak olan ana temadır. bide boşanacaz, hiç anlaşamıyoruz lafları ile süslenir senaryo.
muhtemel tepkilerin hangi tarafın evli çıkacağına göre değişmesi durumudur.
evli çıkan taraf kadın ise ve erkek ilişkiye zaten ciddi bir gözle bakmıyorsa benim için hava hoş, fantezi diyerek geçebilir.
evli çıkan taraf erkek ise kadın başta cinnet geçirir, yarısı ilişkiye devam eder ve metres olmak onun için bir problem değildir, aşk devam eder.
geri vites yapmak gerekir.
toplumda ahlaksız olarak ön görülen sonra da ' aman ya bana ne?' diyerek kabul görülmüş bir olaydır.
hangi birisine yanıcaksın adamın karektersizliğine mi? düştüğün hale mi? yoksa evli olduğu kişiye mi.
Şahsın kendisi ile evliyse alzheimer'a işarettir.
anasının amıdır. ulan sevgili olmuşsun yeni mi öğreniyorsun derler.
Bunu öğrenmek canlının mavi ekran vermesini sağlar.
Canlının mavi ekran vermesini sağlayacak hede.
ters şeritte ölümcül kaza yapmaktır.
sevgiliyle ilişki durumuna göre üzerinizdeki etkisi değişiklik gösterir.

olaya bir de şöyle bakmak lazım. kalede kaleci varken gol atmış bünyedir bu sözü karşıdakinden duyan kişi.
evlilerde sevebilir denilen durum.
kabullenmesi güç bir durumdur. derhal eşine haber verilmesi gerekir.

ek: lan bi düşündüm de. biri bana bunu yapsa... ahh tanrım yok düşünmek istemiyorum.
bir erkeğin başına gelme ihtimali daha düşük olan ve hayal edilince sevgilinim direk terkedilmesi gereken durumdur.
teşekkürler makina.
intihar sebebidir.
çok da kafaya takılmayacak normal bir şeydir.

-sevgililer bekar olur diye bir kural mı var?
elinde sonunda öğrenilecek, eğer vefa duygusu da varsa üzülünecek durum. öyle hem bırakıp zamanında kıymet bilmeyip; hem de yok efendim sen nasıl evlenirsin, sen benim tek aşkımdın, birbirimize söz vermiştik.. (bkz: kimse kimseyi kandırmasın) zamanı gelen gidecek elbet. allah hayırlısını versin deyip geçeceksin. geçmek zorundasın kolay olmasa da. evet zor bir durum ama adam olacaksın oturacaksın aşağı. böyle hani çok sevdiğin göz göre göre ellerinden kayıp gider ya.. işte öyle bir şey. benim yaptığımı sakın yapmayın dostlar.
(bkz: başından aşağıya kaynar sular dökülmek)
önünüze gelene verirseniz karşınıza çıkabilecek durumdur. namuslu kızların sevgilileri hiç bir zaman evli çıkmıyor bunu bi düşünmeli özellikle kaşarlar.
güncel Önemli Başlıklar