bugün

fena bir durumdur. aldatılıyor muyum diye düşünürsünüz. için içinizi yer çözemessiniz. tek yapılacak şey güvenmektir.
ne kadar medeni olarak karşılanması gerek gibi görülsede , türk erkeğiyim ben abi kaldıramam böyle şeyler , denilecek durumdur .
göstere göstere sizi aldatmasıdır. izin verip de gönderen salak var mıdır ki.
saçma sapan hareketler bunlar.

ama hangi çağda yaşıyoruz di mi?. he! evet haklısın, herkes heryerimizi, maneviyatımızı, onurumuzu, gururumuzu hatta sevgilimizi sikebilir.
ama neden bu şekilde yorumluyorsun? - sikilmedik neremiz kaldı?
eski sevgilinin yol alması gerekirken, özel hayatınıza müdahale etmesi neden?

ha yakın arkadaşlardır, sürekli beraberdirler.. ozaman sen idnesin, eski sevgilinin en yakın arkadaşıyla birlikte olacak kadar alçaksın demektir.
gün itibarile başıma gelmesi çok yüksek olay.
pişman olsam da bizzat uyguladığım durumdur.

fakat baş başa değildik ayrıca o dönem çıktığım kişiye buluşacağımı söylediğimde normal karşıladı. çünkü onun eski sevgilim olduğunu unutmuştu. unutabilecek kadar önemsememişse, buluştuğumda problem de yaratmamalıydı.
gençler canınızı yakacağım ama boynuzlandınız.
yol ver bekleme abicim, ablacım.
zamanında bu olaya izin verseydim şu an aşık olduğum kızla hala birlikteydim.
Kiskancliktan kuduracaginiz eylemdir. Benle iken gidebilir.
Eskimemiştir.
Rötüş yapacağına işarettir.
Aşık olduğum kızı bırakma sebebimdir.
Artık o da sizin eski sevgilinizdir.
yaşanmış bir durumdur. bizzat tanık oldum ama heralde ne kadar geniş ise ayrılmadı kızdan.
Yabancı biriyle buluşsa o kadar koymaz herhalde insana. Ne yani geçirilen onca zaman , yaşanan onca şey yalan mıydı ?
Eski kocası ya da karısı da değil arada çoluk çocuk ta yok sonuçta. Şu tipik laf uygun buraya, bırak gitsin , dönerse senindir dönmezse...
geri zekalılıkdır.
Yol verilmesi gerekir.
Ufukta threesome goruluyordur.
o an yeni sevgiliyede yol vermek gerekir size yol verilmeden sozluk.
eski sevgilinin tadını özlemiştir.

fantezi dünyası işte. insanlar şok tuhaf.
Bulusamaz, teklifi gectim zihninden dahi geçiremez.
Tabii zihni okuyacak halim yok ancak dusuncesini dillendirmesi bile buyuk problem yaratir.