bugün

sevgilinin, sevgilisini başka bir erkekle kıyaslaması durumudur. üzücüdür. çok sevdiğim ve 8 ay önce çıkmaya başladığım sevgilime 2 ay önce tanıştığı bir arkadaşı aşkını itiraf etmiş. "seni benim sevdiğim kadar kimse sevemez" falan diyormuş. kızın resmini yaptırmış kendisiyle bir ressama, onu kıza hediye etmiş. o da bana gösterdi. harbiden güzel olmuştu. arada şiir falan yazıyormuş buna, wahtapp'tan gönderiyor çocuğun yazdığı şiirleri. bir de çocuğun durumu bayağı iyi, kızı hayli gezdirip, pahalı hediyeler alıyor falan. zoruma gidiyor. kızın kafası kesinlikle karışmış ve "aranızda seçim yapmam lazım" diyor. "o beni mutlu ediyor, bana hediyeler alıyor, sen bana ne verebilirsin?" diyor. "sen de yaz bakalım birkaç şiir, hediye falan al kıyaslayıp karar vereyim, sonuçta bir kızı bin kişi ister, bir kişi alır" diyor. ne yapacağımı bilemiyorum.
on numara yavuşaklıktır. e git ona o zaman. dimi. kahbe.
"This words never exits in my relationship if it exits siktir git orospi." durumudur.
(bkz: başlık açardım)
Adamın gururunu yerle bir eder bu durum ki bu adam gurura önem veriyorsa o sizi terkedecek zaten.

(bkz: oğlak burcu)
Ayrılma sebebidir. Git o erkekle birlikte ol o zaman. Başka erkeği örnek vermek ne.
Seven kizin yapmayacagidir.