bugün

hatun kişilerin sevgilisini bir dana mühürlercesine , emerek damgalamasıdır. Boyundaki o morlukla yaklaşık 1 hafta geçirilmek durumunda kalmışsınızdır artık herkesin gözü üzerinizdedir. herkes ne tür bir hayvan bunu yapar der gibi bakar , işin daha acı yönüyse bu olayın yaz günü yaşanması ve boğazlı kazak giyerek kapatılamayacağı gerçeğidir. *
çok keyifli bir foreplay edimidir.
(bkz: fular)
bundan 5-6 sene önce bayıldığım,hatta o dönem mor mor gezmenin çocuksu tavırla birleşip gurur kaynağına dönüştüğü zamanlardı..hatrımda kaldığı kadarıyla içim kımıl kımıl olurdu..

(bkz: ah bir çocuk olsaydım)
sahibi var damgasıdır. genellikle bilerek yapılan eylemdir.
"emmeli gömmeli" ifadesinin ilk kısmını doğrulayan olaydır.
yaptıktan sonra 'erkekliğin şanındandır' derse kızamazsınız, hafifçe ben yaptım edası ile gülümsersiniz.
(bkz: boğazlı kazak)
o çocucuksu mutluluğun , ayakların yere basmadığını hissettiren zaman zaman bakışların hoşa da hi gittiği zamanlar da vardır. *
emilen kişi erkek ve evli ise rezalettir. *
dudaklarını emip mosmor dudakla dolaşılmasından iyidir.
uuu beybi denecek durumdur insanı alır uzak diyarlara götürür bayrak göndere çekilir saygı durulur.
çok önemli bir ayrıntıdır. sevgilinizle sevişirken dışardan herkesin göremeyeceği fakat sevgilinizin aynada görebileceği bir şekilde boynunu emerek morartın. sevgiliniz her aynaya baktığında sizi ve sizinle geçirdiği tatlı anları tekrar ve tekrar hatırlayacak ve derin derin iç çekecektir. o sizin mühürünüzdür artık. böylece sevgilinizin beyin korteksinde, sizinle ilgili "nöral ağlar" öyle sıkı örülecektirki, sizi unutması asla mümkün olmayacaktır. işte aşk ve bağlanma dediğimiz şey bu "nöral ağlar" dan başka bir şey değildir.
http://www.vekarikatur.co...ar-umut-sar%C4%B1kaya.jpg
yaz kış fark etmeden boğazlı kazak giyme sebebiydi..
Yapılan kişinin içini ürpertir.
fondotene baş vurulur o da yüzüne gözüne bulaştırır iyice.
söz konusu başlığa girilen entryleri görünce, insanların herkes ne kadar da hunharca sevişiyor diye tepki vereceği eylem. lakin sözlük yazarlarının genel abazalığını ve hayal güçlerini birleştirince ortaya muhteşem eserler çıkabildiğini de ıspatlıyor bu boyun emme eylemi. (bkz: at yalanı sikeyim inananı)
şimdi burda bir anlatım bozukluğu var. senin sevgilinin senin boynunu emmesi mi yoksa karşındaki 3.şahsın senin boynunu emmesi mi.
hem istenen hem istenmeyen bir durum. bir yanda aynaya her bakışta o anları hatırlamanın zevki var, diğer yanda etrafa görünme riski. gene de güzel lan. boynum hiç morarmadı ama morartmışlığım var. kardeşimin boynunu ısırmıştım kavga sırasında.

ayrıyeten (bkz: geçen gün yine sevişiyorum)
Zevke getiren durumdur lakin iz bırakırsa arkadaşlarınız kıskanabilir.
Boru var.

görsel
emebilir. boyun hassas bir bölgedir. gaza da gelirim şehvetimde artar.