bugün

e: boşalmak
k: boşaltmak
Sevmek ve aynı zamanda sevildiğinden emin olmaya çalışmak.
sanırım iyi şeylerdir.

Sevgilim olduğunda burayı editleyeceğim.
Arkadaşın olması, herhangi bir şeyi çekinmeden söyleyebildiğin biri. Uzun veya kısa hayatının bir kısmını beraber yaşamak.
Sevgilim olduğunda buraya editlerim.
Hayatında hiç sevgilisi olmamış bir elemanla konuşurken dedim ki "kafan rahat a*k, olduğu zaman daha fazla derdin oluyor"

Bana verdiği cevap çok sağlamdı.
"lan en azından ailen dışında seni seven birisi olduğunu biliyorsun, sevilebiliyormuşum diyorsun, ben daha bunu söyleyemedim."
koca dünyada yalnız olmadığınızı anlamanıza yardımcı olurlar. sagolsunlar var olsunlar. biz mi biz bekliyoruz be anam.
sevmek ve sevilmek diyen ya hayal aleminde yaşıyor ya da dalga geçiyor. dilde sorun olduğundan akla "sevgili" denince "sevme" falan geliyor. acil bir dil reformuna ihtiyaç var.

1/seks

2/ego tatmini

3/topluma uyum

4/evlilik. onun da amacı çocuk sahibi olma, eşi maddi/manevi sömürme ve ilk 3 maddede bahsettiklerim.
Hayatı paylaşmak. Mutlu olmak. Sarılmak.
Benimle evlenmek.
bitanem o benim. Ponçiğim.
Sevgi saygı mutluluk hüzün kısacası bütün duygular.
Bu hayatta mutluluğunu ve hüznünü tek başına sırtlamak yerine başkasına dökmek yarısını.
paylaşmak.
iyiyi,kötüyü,hastalığı,sağlığı.
Boş vakit eğlencesidir.
gerçek sevginin amacı kalpte çarpıntı sıcacık bir yuva gözlerde parıltı yüzde tebessüm koruma içgüdüsü sahiplenme benimseme hissetme tamamlayıcılık paylaşım paylaşım paylaşım.
Her şeyde bir amaç aramanız sinirimi bozuyor ve beni güldürüyor teşekkürler arkadaşlar.

Sevgilisine göre değişen amaçlardır.
Geceleri iyi geceler diyecek ona mesaj atacak önce sen kapat diyek, sabahları gunaydin diyecek onlu hayeller kuracak yanindayken elini tutup gözlerinin içine bakıp seni seviyorum diyecek, ona sarılıp sıcaklığını hissederken kalp atışları hızlanacak onlu hayaller kuracak onu özleyecek onsuz nefes alamayacak durumdur.
seni cok iyi anlayan, kendini yaninda huzurlu ve mutlu hissettigin, her seyi paylasabildigin ve sana cekici gelen insanla birlikte olmak.
insanı kanser etmek.
toplumsal olarak bir zorunluluktur sadece. kişi yönünden yalnızlıgı alır vs muhabbetleri komple yalan. eğer kişinin içindeki yalnızlık gerçek bi yalnızlıksa asla geçmez. veya bi kişiyle gececek kadar basit bişi değildir.
insan bence sağ yanını doldurmak için sever sevgili olur .Sımsıkı sarılıp hayatını adamak için sever ağlayacak omuz olması için sever insanlar asıl menfaat için sever.
Sınırsız ve istediğini deneyerek seks eyleme.
Amacsiz.amac ne yaa.
Sevgi amaca mi dayanir o zaman amaçlar bitince herkes gider.
cinsel zevkleri bedavaya getirmek.