bugün

sevgiliyle islerin ciddiye bindigine isaret olabilir, fakar fazla samimiyet kurmamak gerekir. zira ayrildiktan sonra aile uyeleri tarafindan surekli aranarak taciz edilebilirsiniz. gecen sene bu yuzden sevgilimden tamamen ayrilmam 1 ay, ailesinden ayrilmam 3 ay surmustu.
bu yolun sonu evliliğe gidebilir. Aceleci davranmamakta fayda var.
en zararlı olduğunu düşündüğüm eylemdir, ayrılık uzar uzar ya da ayrılığa sebep olur.
sevmek zorunda değilsinizdir ne annesini ne babasını, o yüzden uzak durulmalıdır.
ileride zaten ister istemez aile içine karışacaktır sevgilinin ailesi.
tanışmayınızdır tek tavsiyem.
gereksiz kasılmaya neden olan hadisedir. fazla samimi olmamak gerek. zamanı gelince istemediğin kadar sık görüşülür nasıl olsa.
Fazla konuşmayin onlar sorsun siz cevaplayin. Ikram edilenleri kesin yeyin.
yeri geldi mi iyi, yeri geldi mi kötüdür. Lan benimkinin annesi geliyo doğru durun da olur, aa meraba teyzecim de olur. Durumdan duruma değişir.
ne söylediğinin farkında olmadığın zaman hayat sikertebilir.

http://bunanedesem.com/mesaj-597.html
benim için çok sorun olmayan durumdur.aileler sever beni.
geleceğine emin olduğun anda yapılacak davranıştır.
iş ciddileşmiş demektir.
Ne gerek var durumudur.
Kesinlikle önermediğimdir.helede kendi ailenizle hiç tanıştrmayın gerçekten ciddi olduğunuz zamana kadar. Sonra kopmak zor oluyor demedi demeyin.
ben hiç yaşamadım bu durumu ama yaşattım. * böyle iki tarafta ''gıg hıg'' diye bugda kalıyor. bir ben zevk alıyorum o durumdan.
Büyütülecek mevzu değildir. Evet streslidir ama on dakika içerisinde sakinleşirsiniz. Bu gibi seyler insanı gerer ama hayat böyle anlarla güzel. Boşverin tadını çıkarın.

Tanışana kadar stresten kendimi yeyip bitirdim ama sonra hersey normaldi.

Not: iki üç ay sonra ayrıldık.
bize özgü olmayan bir iştir. yabancı film ve dizilerden kaptığımız bir özelliktir. bizde görücü usülü vardır.
Sevdiğim kadın için asla geri durmayacağim, kacmayacagım olaydır. Ister abisi ister dayısı ister babası olsun, isin ucunda dayakda olsa sevdiğim için yapabilecegim bir olaydır. Evet risklidir, ama gönül ferman dinlemiyor.
çok heyecan vericidir, özeldir.
iş ciddi değilse insanların duygularıyla oynanmaması gereken olaydır.
(bkz: uzatmada editle oç)
Her erkeğin gerilim yaşadığı anların başında gelir.
Fakat aslında hiç de zor olmamalıdır.

Sevdiği insanın ailesiyle tanışmak aksine güzeldir & farklıdır & heyecanlıdır.
Aile onayı ile devam edecek güzel bir ilişkinin adımları atılabilir.
Nice kızlar adeta yavru kediye dönüşür bu zamanlarda, nice deli fişek yağız delikanlılar kuçu kuçu olur.

Özel anlardır vesselam, güzel anlardır.
insanı gerer.

"Beni sevecekler mi?"
"Anlaşabilecek miyiz?"
"Nasıl hitap etmem gerekir?"
"Sevgili ailesinin yanında nasıl davranacak?"

Kendinize güvenseniz de bütün bu sorular aklınızı kemirecektir.

Ne olursa olsun elinizde nazik, minik bir buket çiçekle gitmek herkesin hayrına olacaktır.
Gereksiz yüzgöz olmaktır. Evlenmeden biraz önce tanışınca incilerin dökülmez. Ne kadar geç o kadar huzurlu.
Birkaç kez yaşamış olduğum olaydır. Hiç gözaltına alınmadım, polis tarafından sorguya çekilmedim fakat sevgilimin ailesi ile tanıştım.
zor. bu kararı almak da zor uygulamak da zor. dün karar verdim ben. neredeyse bir ay var, ben ne giyeceğimi planlıyorum şimdiden. heyecanlanıyorum filan.
güncel Önemli Başlıklar