bugün

herkes için değişkenlik gösteren özelliklerdir.

1) olması.
kompozisyon başlığı gibi başlık.
olacaksa olacak.
hal eki olan -de’yi bitişik yazması.
Aza kanaat
Alçakgönüllülük
Ben değil biz merkezli olması
Sadakatli olması
Şefkatli olması olabilir. Bu arada sevgili olmam evlenirim ancak olursa.
Ekleri ayrı yazabilmesi, el olmayanlara ek muamelesi yapmaması. Yani dilbilgisi kurallarına yabancı olmaması.
kaslı bacaklar.
Anlayis, guvenebilenecek karakter, zeka, ince bel.
Nefes alıyor olması.

Not: son derece ciddiyet içeren bir giridir.
baksana hiç kimse için dış görünüş önemli değil,yersen.
Bir ilişkinin temeli bana kalırsa sırasıyla saygı, sevgi ve güvendir.
Lütfen linç etmeyin ben şöyle birini isterdim;
Saygılı: evet, yediğime içtiğime, aldığım kararlara, aileme arkadaşlarıma,ilgi alanlarıma ve kıyafetlerime saygılı davranması. Bunu yazma sebebim ben saçlarımı açık bırakmayı seviyorum ve karşımdaki insan sürekli saçlarını kestir/uzat şu renge boyat tüm ömrünce siyah mı olucak saçların, perma yaptır diye darlarsa net şekilde bırakırım. Aynı şekilde kuzenimle görüşüyorum diye o senin 1.derece akraban değil, samimiyete girmeniz gerekmiyor neden baş başa oturmak istiyorsunuz neden ben de oturamıyorum sizinle diye darlayan bir sevgilim oldu, düşündüğünüz gibi mantıklı olanı yaptım ve ayrıldım.
Sevgi: beni, aldığım kararları ve sevdiklerimi sevsin isterim en azından sevmese de baltalamasın. Çünkü kedi mi ıyy tüy döker astımın var bırak onu diyen erkeği ciddiye alamıyorum malesef. Aynı şekilde çıkar şu göbeğindekini plajda sana bakıyor millet adımı godoşa mı çıkarıcaksın? Pardon ben seni tanımadan önce de takıyordum, tanıştığımızda da takıyordum beni böyle sevmedin mi?
Güven: ilkokul arkadaşım ile 10 yıl sonra görüştüm diye trip atan erkekle yürümez. ilk başta çok güveniyormuş gibi davranıp ilişki ilerledikçe erkek kankan olamaz 8 senelik olması beni ilgilendirmiyor ben varsam kuzenin dahil bir erkek olamaz hayatında diyen erkekle bırak arkadaş olmayı selam bile vermem.
Ekstradan bunlar dışında hoş sohbet, zeki, eğitimli, kişisel hijyenine dikkat eden, sadık ve dürüst olmasını isterdim ama önceliğim ilk 3 madde.
Sadakat.
kalite, şahsiyet.
3 s kuralı olabilirdi bu özellikle. sevgi, sadakat, sadelik. bunların hepsi de geniş kapsamlı olmalı tabii ki. onun sevgisi, onun size sadakati, onun hayatın her alanında kendiliğinden sunabildiği sadelik. işte bütün mesele bu aslında. tabii kişiden kişiye değişecektir. sonrasında size düşen çiçekler açsın, böcekler ötsün kırlarda sevgililer el ele olsun demek olacaktır. swh.
De bitişik olacak! Sfsgdks
165-180 arası boy.
45-70 kilo. ( boyla orantılı lütfen, 165 olup 70 kilo olanlar heveslenmesin )
kızıl. ( çakma değil anadan doğma, orjinal )
renkli göz. ( mavi tercih sebebidir )
beyaz ten.
25-35 yaş aralığı.
en az lisans mezunu.
konuşabilen.
dengeli.
psikolojik sorunları olmayan.
sadık.
dürüst.
aşırı makyaj yapmayan.
fok balığı gibi konuşmayan.
aşkitom, aşkirellam, şokoşokom gibi abuk sabuk lakaplar takmayan.
varlığı da yokluğu da bilen.
evde de zaman geçirmekten keyif alan.
işi gücü olan. ( ekonomik özgürlük yani, isterse babasından miras kalmış olsun bir şekilde geliri olmalı)
araba kullanmayı bilen. (ben çok içersem o kullanır)
yemek yapabilen.
dişleri tam ve bakımlı.
ellerı bakımlı ve uzun tırnaklı.
ayakları güzel.

yukarıda saydığım özelliklerde bir kadın tanıyan eden gören varsa acil bana ulaşsın.

edit: neyini eksiliyorsunuz arkadaş. ben böyle bir kadın arıyorum...eksilenecek ne var burda ?
Afyonum gibi olmalı. Cünkü ben sen olduğumdan beri hayatımda kafam güzel yaşıyorum, günlük dertlerim vardı, altından kalkamadığım meseleler, kafaya fena taktığım iş yerinde sorunlu kişiler filan...
Şimdi tam sinirlencem filan sen aklıma geliyorsun bir gevşeme geliyor aman yaa diyorum acaba bizimki napıyor.Şey az önce neye kızıyordum ben.
işte öyle olmalı.
Sevgilimiz?

Sözlük olarak ortak sevgiliye mi giriyoruz?

Sevgili olmasıdır.
komün mü yaptık arkadaş sevgilimiz nedir.

kurbanda danaya girer gibi toplu mu girecez?
Önce anadilini kullanmayı bilsin.
Evet, evet önce bu.
De'yi bitişik yazamayan adamdan sevgili mi olur allasen?
-de -da eklerini doğru yazmalı. bu başlıktaki gibi hatalı değil. bunu beceremiyorsa sike sürülecek aklı yoktur zaten.
" de " " da " nasıl yazılır bize öğretsin yeter. ayrı mı,bitişik mi ?
tabi ki anlayış arkadaşlar. lütfen medeni olun biraz.

sabah saksoyla uyandıracak, evde kısacık şortlarla dolaşacak, sizi memeye boğacak anlayışa sahip olmalı.
Cinselligi sevmesi. Yatakta orospu olmasi.
Laf söz dinlemesi. Anlayışlı uyumlu olması. Şüphesiz balikesirli tavsiye verir.
sevgili olmadığımızı idrak etmesi.