aklıma bu sahneyi getirmiştir. https://www.youtube.com/watch?v=VmrNcRO5BSI
seviyorken ayrılınca büyük bir enkazın altında kalıyorsun. ilk dakika olan biteni anlamaya çalışıyorsun. Peşinden insan büyük bir boşluğun içine düşüyor. Ayrılığı her zerrende hissedince aniden ruhsal çöküntüye giriliyor. Bir anda her şey anlamını yitiriyor. Kafanda binlerce soru işareti ile kara kara düşünmeye başlıyorsun..

Sonra ki evreler daha beter, daha zor olabiliyor. Kimi insan bu enkazın altından kısa sürede çıkıyor, kimisi ise aylarca uğraşıyor.
görsel
''ben günde 4 saat kiminle mesajlaşıcam?''

bu kadarsınız beyler. uyandırayım dedim.
Tatil planları yapılır.
Siktir etmek için gayet yeterli bence o 1 dakika.
Keşke gözlerine son kez baksaydım düşüncesi.
Sonra o yeşil gözleri unuttum.
"Selin naber ya ?"

"Aysecan nasılsın?"

"Sen de bizi iyice unuttun Alara * "

"Didem ne zaman çıkıyoruz eğlenmeye * "
gerçekten severek ayrılmışsa o an iç organların akar gider vücudundan da hiç kimse görmez, üzücü bir durum yok bana olduğundan değilde bi arkadaşa olmuş :/
Kalbinde bir acı böyle burunda bir yanma, her şeye bunun için mi katlandım diye düşünürsün. Yan yanaysan gülüp geçersin telefondaysa boş boş aynı mesaja bakarsın. Öptüm canım acıyan yerlerinden.
sevgiliye duyulan hislere göre değişir. eğer sen zaten ayrılmaya sebep arıyorken birden ayrılık patlak verirse bir anlık dünyanın en mutlu insanı olursun. yok ciddi ciddi seviyorsan benim gibi ilk önce bir sigara yak.
merak etmeyin hepsi gelip geçiyor.
hatırlanmak istenmeyen dakikalar.
eger gercekten sevmediyseniz daha rahat hissedersiniz. etrafinizi kolacan etmeye bile baslamissinizdir.
ama gercekten sevdiyseniz o bir dakikada butun guzel anilarinizi gorursunuz.
Keşke son kez gözlerine baksaydım düşüncesi.
Sonra o gözlerin hiçbir anlamı kalmıyor.
inanmama durumu. Akabinde yere çöküp sessizce ve hıçkırarak ağlamak. Tabi seviyorsanız.
ben ne yaptım lan hissi şimdi ne yapıcam hissi ama bir evreden sonra ohh be iyi ki bitirmişim ne de salakmışım onun için neler neler yapmışım bana neler neler yapmış ne çok üzmüş diye bitirdiğine hiç pişman olmama hissi.
uzay boşluğunda bile böyle boşluk yoktur.
Kalp atislari mide uzerinde hissedilir, saniyenin onda ikisi hizinda zihinden onlarca fikir gecer yapilmak istenen, eller titrer ve sigara arar, gozler dolar ve ayaklar dermansizlasir.
Sigarayı yakmakla geçen bir dakikadır.
adamı delirtir. çok kötü bir durumdur. çaresizlik boşluk hissidir. sanki hayatın bittiğinin kanıtı gibidir her şeyin yok olduğunun sanki kıyamet kopmuş kopacak gibi hissettirir. sevgilim yok artık o yüzden rahatım böyle şeyler yaşamıyorum.
hiç başıma gelmedi biri anlatsın la nasıl durum .
nasıl geçtiğinin anlasılamadığı dakika.
lupus grandus malafatus adlı organı yemeden önceki son bir dakikadır.
Şu an bunu buraya yazacak kadar düşündüysen önümüzdeki günlerde onla ilgili daha çok şey yazacaksın. iyi üzülmeler.