bugün

kişiyi minik bir an için dünyanın en mutlu insanı yapar.

hal hatır soran ve içinde iyelik eki barındıran sevgi sözcüklerinin olduğu bir mesaj ise bu tadından yenmez.
heyecanlandırır. içeriğine göre bir duygu patlaması yaşanır.
bu mesaj bazen çokta hayra alamete işaret olmayabilir.
(bkz: ayrılalım)
(bkz: bitti)
(bkz: nokta)
içeriğe göre sevindirir yada üzer. yada siklemem lan ne bilim.
yüzde bi tebessüme vesile olur. içinde anlamsız bi mutluluk, anında karşında olmasını istersin. o mesaj da defalarca okunur tabi.
eski sevgiliden gelen mesajdır. mevcut sevgilinin mesaj atma saati varsa ilişkiyi gözden geçirmek gerekir.
mesajın içeriğine göre ruh hali değişir.
Aldatırken 3,5 attırır.
(bkz: Arkadaşlarlayım)
"nasılsın aşkım" şeklinde olması muhtemeldir. bunu alıştıra alıştıra söylemesi gariptir zaten.
masturbasyon yaparken gelen mesajdır.
"şişşt napıyosun bakim" şeklinde bir içeriğe sahiptir. müneccim mi lan bu kız.
ansızın mesaj ancak böyle olur. el ayak birbirine dolşatırır.
korkutur. aşağıdayım hadi gel yüzük bakmaya gidiyoruz diyorsa sergen yalçın'la sıkıntı var.
bazen öyle bi gelir ki bir cümle beklerken bi roman gibi gelir işte insan o dakika mutluluk ne demek anlar. mesela ben şanslıyım çünkü diye bi mesaj atar sevgili. . .iyi ki sevmişim dersiniz. mesaj ne diye merak mı ettiniz;

-------mesaj mode on-------
beni çok seven,romantik,beni düşünen,beni beğenen(zayıfla demeyen ) sevdiği gözlerinde belli olan bana öle bi bakıosun ki içim gidiyo cesur okumak isteyen biraz asabi yakışıklı tatlı ...................................... bi sewgilim war hep benm benm olacak baskasına bakarsa ki bakmaz gözlerini oyacağimi bilir bi cadılığım ona işler çünkü bilir.
-------mesaj mode off------
---mesaj içeriği---

ayrıldık ama unutma, tüpçüler asla sadece tüpçü değildir.

---mesaj içeriği---
kesin bir haltlar karışırıyorsundur ve o bunu hissetmişdir.
güzel bir mesajsa insana ilaç gibi gelir, kötü bir mesajsa lanet olasıdır, insanın moralini allak bullak eder.
"seni seviyorum * " gibi bir şeyse o sevgiliyi yedirtir. oğlum ne tatlı lan. *
şaşırtmaması gereken mesajdır. sevgili sonuçta... eskimeyen sevgiliyse bilemem..
(bkz: mesaj geliyorum demez)
1979 yılından beri yer kürenin üstünde sürtüp durdum...
Kah güldüm kah ağladım,
Sevdim, sevildim, terk ettim, terk edildim.
Aldattım, aldatıldım, aldandım...
Ama bu hayatta beni bu mesaj kadar hiç bir şey mutlu etmedi.

--spoiler--
"askimi ifade etmek isteseydim
efes antik kentini aslina uygun tekrar restore ettirir,
orada ki vadi evlerinden en guzelini ikimizin adina hazırlatır
"şehre senin adini verirdim"..."
--spoiler--

(bkz: no tengo lugar)

Biricik kıskanç aşkım... sevgilim...
normal şartlarda sevgiliden gelen mesaj olağandır, olması muhtemeldir, bu yüzden de ansızındır.
mesajlaşma mevzuunun cılkı çıkarılmadığı bir ilişkide yaşanabilir ancak. zira sürekli mesajlaşma halindeyseniz ansızın gelen bir mesaj olmaz asla gelen kutunuzda. oysa mesajlaşma olayını tadında bırakan olgun bir çiftseniz her koşulda mutlu edecek durumdur. saçma sapan sırıtırsınız uzun uzun düşünüp cevabınızı yazarsınız. ve bir daha ki görüşmeye kadar onu tutkuyla beklersiniz. özlersiniz. aşk ne güzel şey be.
sevinçten deliye döndüren msjdır.
vizeler esnasında gelirse uyutmaz.