bugün

aldığım nefesin sorumlusu yalnızca ben olmak istiyorum en yeterli açıklamasıdir. Kanımca.
Hayatıma karışan yok. Kavga yok. Mesaj yazmaya bile üşenen bi insanım. Sevgili olayı bana ters .
Belki onu seven bir başkası vardır.
bir sevdiginiz vardir onu ayarlayamamissinizdir ama icinizde bir umut vardir baskasini gozunuz gormez. uzun sure sevgilisiz kalabilirsiniz bu yuzden.
-gamer olmak
-Guven problemli olmak
-yaşıtların gerizekalı olması
-mutsuzluktan korkmak
-aradığı kişiyi bulamamam
-bir tane olsun tam olsun diye istemek...
kumdan kale bile yapamamak.

Yapsan ne olacak, ruh üfleyemedikten sonra.
sevgilisi yoksa parası yoktur. parası varsa sevgili yoksa one night takiliyordur. bunun dişinda bi siniflandirma yoktur.
Hesap vermemek.
Güvenememek.
Boşa çaba sarf etmek istememek.
Gidip biraz 'bu sevdalar boşuna ley bu sevdalar boşuna' dinleyeyim.
Zira uğruna şarj aletini yanından ayırmayacağın insan kalmadı.
Uygun birini bulamamak.
Evli olmak.

Mis gibi hayatım var lan, ne işim var pastane köşelerinde, sinema kuytularında.

(bkz: Abazanlar ölsün 3artı1den selamlar)
Güvenecek karı oldu da aşkım mı demedik.
Bazılarıda yapışkan oluyo abi biraz kendine zaman ayırmak istiyorsun ona bile höt diyorlar.
yeni birine alismak.
aliskanliklarin degismesi.
sorumluluk hissi.
karsindakini iyice tanima.
kafani kurcalayan gecmis.
gibi birbiriyle alakali veya degil bir cok sebep sayilabilecek insanin psikolojisine bagli durumdur. yasasin tam bagimsiz ruh hastalari.
tek sebebi çirkin olmaktır.
Sıkıcı, düşünsene lan 40 yıl aynı kadın aynı muhabbet diye yorumladığım olaydır.
Sevgili yapmama diye birşey olmaz yapamıyosundur ki bu neden değildir aslında kendini tekrar eden bir sonuçtur bence.
Hadi diğelim ki illa neden istiyorsun
1- utangaçlık
2- zamanında almışsındır dersini
götü başı oynamayan bir erkek olmaması.
huzurunun bozulmasını istemediğinden olabilir. bazen ''ulan arkadaş sahilde el ele dolaşsam sevgilimlen'' falan desem de eski günler aklıma gelince dertsiz başıma dert almamam gerektiğini düşünüyorum. aga yeminle çekilir dert değil, tribi nazı niyazı çekilmiyor amına koyim. ulan seni yetiştiren anan baban bu kadar ilgi alaka beklemez bayramda seyranda ayda bir ararsın mutlu olur, bu amına kodumun kezbanlarının hayatına ne getirisi olur, ne emmeye emdirir ne gömmeye gömdürür üstüne üstlük hayatını da siker. en temizi her şeyi ayarlayıp helal süt emmiş eli ayağı düzgün namuslu bir kız bulup basıcan nikahı. flört falan boşa zaman kaybı. nefsini tatmin ediyorsun ve temel sağlam olmadığından evlenemeden soğuyorsun ayrılıyorsun. sonra alışkanlık olduğu için kendini bu sefer yalnız hissediyorsun, tekrar yazılıyorsun seviyorum falan zannediyorsun falan filan. cinnnah aga, siktir edin valla çekilir dert değil.
Boş işlerle yeterince meşgul olduğum için "yapmıyorum".

Bir kere denedim güzel bir şey değil. Boşverdim bende.
yapamama nedenleri olarak ele alırsak çirkinliğin başı çekeceği, beceriksizliğin de tuzu biberi olacağı durumdur.
(bkz: kişi kendinden bilir işi)
uzun süreli ilişkiden çıkanlar için işin içinden çıkılmaz bir paradoksa dönüşür. çivi çiviyi söker diye hemen ortamlara akmaya çalışıp sevgili peşinde koşanlar kısa zamanda hatalarını anlar, çivi çiviyi sökmüyor arkadaş kimse kimseyi kandırmasın! o acı yaşanacak.
sonra birçok şeyi tüketmişsin gibi gelir insana, yani eski sevgilinle yaşadın bir sürü güzel şeyleri şimdi yenisiyle replay mı yapacaksın, yok hayır zamana ihtiyaç var çokca zamana.
bundan sonra sevgili yapmak zor, bir karar vereceksin ya boşver diyip önüne gelenle takılacaksın ya da birini bulup nikahı basana kadar çekileceksin kabuğuna.
Mide bulantısı olabilir. Aklın ya da ruhun ya da bedenin zehirlenmişken bir başka varlığın(yokluğunun) hissiyatıyla, yakınlaşmak bir başkasıyla, mide bulantılarına sebebiyet verebilir. (bkz: ben değil bir arkadaş)
doğru zamanı bekliyordur. benim için bu zaman geldi işte .
Mide bulantısı olabilir. Aklın ya da ruhun ya da bedenin zehirlenmişken bir başka varlığın(yokluğunun) hissiyatıyla, yakınlaşmak bir başkasıyla, mide bulantılarına sebebiyet verebilir. (bkz: ben değil bir arkadaş)
biriyle çıkarsan, hepsini kaybedersin.