bugün

Her zaman bu ikilem arasında gidip gelmişimdir.
Birinde her boku beraber yer eğleniriz diğerinde tatmin olmaya çalılırız. Bence ikisi bir olması çok iyi.
eğer kanka dediğin adam en az 10 yıllık kankansa ve yediğiniz-içtiğiniz birse kesinlikle kankadır aslında bu biraz da kanka'nın ve sevgili'nin senin hayatında ne kadar yıldır yer etmesi ve senin hayatını ne kadar etkilemesiyle alakalı bir durum.
bencilliğimiz ikisini de siker.
tatmin olmak için "çalıya" gerek yoktur. sevgili yeterli olur size. *
Kankanı sevgilin yap, bütün sorun çözülür.
Yavşak ol yavşak, kızlar sever. Küpe tak tanga giy falan işte. Her neyse, kankanı mik.
Sevgilidir. Kanka gelip geçicidir.
Yerine göre değişebilecek bir sorudur.
(bkz: çelişki)
kankayı hem sikersin hem kafan rahat olur, sevgiliyi sikemezsin hem de kafan rahat olmaz.
Kesinlikle kanka. Yeri gelir o kanka sevgili olur yeri gelir kanka olur. Kanka küser sevgili trip atar terk eder ama kanka geri döner sevgili pusttur adamı peşinden koşturur yalvartır.
kanka ol sonra sevgili.

sonra evlenir tekrar kanka olursun zaten.
Kankadır. Sevgili olabilmek için kılı kırk yarmak gerekir. Çünkü onunla sonunda hayat birleştirilecektir. Ama kanka arkadaştan öte hiç sevgili olmayı düşünmediğiniz için böyle bir girişimde bulunmazsınız. Sevgiliye daha çok zaman vardır.
Sevgili kankam...
Kanka der ve geçerim.
Kankanın cinsiyetine bakar.
çok net sevgili değildir.
neden mi?
kanka ya da dost ya da yakın arkadaş ne diyorsanız, senin tribini nazını çeker. sevgili ise uğraşamam der.uğraşmaz.
Hiçbiri.
erkek kanka.
neden demeyin çünkü kız kankalar şerefsiz oluyor mesela ben yani. kız kankalarıma şerefsizlik yapıyorum. ama erkek kankalar öyle mi? evet.

neyse vazgeçtim hiçbiri diyorum.
Bana bişey olmasın.
Kanka ya da arkadaşım dediğim insanı o şekilde seviyorsam başka kızlarla birlikte olmadığı sürece kankalık forever ama gidip de kızın biriyle sevgili olursa yıkarım ortalığı. Nitekim yıktım da. O benim şimdi.
Sevgili ne abi kanka tabiki.
kanka hacı.
Verirse, kanka.
önce kanka, sonra sevgili. ha kanka derken sevgili olacak kankadan bahsediyorum.
ikisi de değil. canım kendim