bugün

Bilinmeyen, unutulan koku.

Koyuyor.
(bkz: konsantre mutluluk)
aslı (bkz: sevgili kukusu) olmalı.
yanlış başlık.
tarif edilemeyendir. elime, yüzüme siniyor ya kendime sarılasım geliyor bazen.
Beni ilgilendirmeyen kokudur. Sevgiliye hayır, arkadaşlığa evet.

(bkz: banane)
Sevgiliyi hamama götürmeyi gerektirir.
Kokan sevgili hiç çekilmez
Sarıldıktan sonra üstünüze sinendir.
Daha güzeli, kıyafetini koklarken duyulandır.
"dün gece hiç tanımadığım bir erkeğe sırf sana benziyor diye (kokusu ) usulca sokulup merhaba dedim."
Anne kokusu kadar olmasa da oda üstüne sindiğinde, her kokladığında huzur verir.
eve gelip de yalnız kalınca odada, gözleri kapatarak sevgiliyi düşünmenin nedenlerinden birisidir. öylesine onu anlatır, onu hissettirir ki; bedensel yokluğunu düşünüp üzülmektense, bardağın dolu tarafını yeğler, bize hayaller kurdurmasına izin veririz ya da tadına doyamadığımız anların resmi geçidine şahit oluruz gözümüzü kapattığımızda.
dünyanın en şahane şeylerinden biridir.
ama hiç başınıza gelmez zannederken 1000 kilometre öteye atanıp bundan mahrum kalmaksa dünyanın en berbat şeyidir.
fırsatınız varken bol bol koklayın yanınızda uyuyan sevdiceğinizi. zira bu koku öyle özlenir ki sevgili ara ara ziyarete gelip gittikten sonra kokusu sinmiş çarşafları uzun süre değiştiremezsiniz.
Butun gun vakit gecirince ustunuze siner, o kiyafetleri yikayasiniz gelmez.
Baş ağrısından karın ağrısına pek çok derdin şifası, can sıkkınlığının en etkili ilacı, yorgunluğun en büyük düşmanıdır.
bildiğin insan kokusu ter falan.
Güzeldir.
ne bilim lan ben? var mı öyle bir şey.
ütopik bir kavramdır.
Bir bebek kokusu değildir.
(bkz: bebek kokusu)
Huzurdur. Tüm dertlerini ardından unutmaktır her şeyi. Zamanın durmasıdır belki de. Tam tanımını bilmiyorum galiba ama çok başkadır.
(bkz: ayak kokusu) (bkz: ter kokusu)
bazen özlemi çekilip başkalarının aramadığı, uzaklara, yabancılara giden koku.
yıllar geçsede duyulduğunda hatırlanan lanet okunulası şey..
Bu aralar en çok özlediğim.
aşk kokar.
Sevgilim olmadığından hissedemeyeceğim. Bir Kokudur üzücü bir Durum Amaan Boşver Sevgili Kokusuymuş 1 2 hafta cıkıyorlar. Sonra Yok o olmadı Yok Bu olmadı Elektrik alalamadım diyorlar Birileride Cıkıp Demiyorki Bunlara. Elektrik Santrallerimi bu insanlar...
güncel Önemli Başlıklar