bugün

yaz sıcağında tüm ortamı kaplayan, boğucu, rahatsız edici, insanı deodorant kullanmaya iten, hoş olmayan koku.
bazı ayılarda afrodizyak etkisi yaptığı rivayet edilen kokudur. bu yzden bayı kadınlar aylar boyu yıkanmazlar
spor salonlarının soyunma odalarında özellikle yazları buran buran koklanabilen mis koku.
kendiden nefret etmeni sağlayan dogal amonyaklı koku...

-pardon beyfendi ?
-buyrun
-en yakın hamam nerede acaba?
-neden sordunuz?
-olucam anasını satııım kaç aydır yıkanmıyon suya uzaktandamı bakmadın.....
ben sevdiğim adamın terini bile içerim.*
parfümle birleşince dayanılmaz bir hale dönüşen koku.
sınavda kopya çekmeye çalışan öğrencilerin, gözetmeni uzaklaştırmak için sıkça başvurdukları durumdur.
karşındaki insandan nefret etme nedenlerinden biri.
bazı tenlerde çekici olan hafif koku. *
tüketilen gıdalara göre değişen kokudur. normalde her insan terler. ter bezleri boşuna koyulmamış bedene, (bu sekilde toksinleri atıyoruz) ancak bazı kişilerin ter kokusu dayanılmazdır. buna yediği yiyecekler sebep olur(sarmısak, soğan, baharatlar, et vs). yeterli su içilirse, yiyeceklere dikkat edilirse ve her gün duş yapılırsa kişinin teri kokmaz.

tabi kişinin teri kokmasa da her kişide farklı olan bir ten kokusu vardır ve ter bununla karışınca kişiye has, ayırd edici bir koku oluşturur ki pek çok kişinin hoşuna giden budur. karıştırılması mantıklıdır ama işbu entrydeki bilgiler okunduktan sonra hala "özledim terinin kokusunu özledim" derseniz hoş olmaz.

kişisel istek olarak; teriniz kokuyorsa, bunun üzerine allahın eski fransızı gibi deodorant ya da parfüm sıkıp dışarı çıkmayın. otobüse binmeyin.
doğal şeyler sevenleri tutkusundan vazgeçirebilen bir sıvıdır.öyle ki en sevdiğiniz kişi veya yerlerden acilen kaçma isteği uyandırır.ben kaçmadım diyene rastlanmaz; çünkü belli bi süre soluma sonucunda bitkisel hayata girmek kaçınılmazdır.*
bazı insanların bedeninin iki metre önünden giden koku..
özellikle asansör otobüs gibi kapalı ve küçük mekanlarda dayanılmaz derecede itici olan koku..
öyleleri vardır ki teri bile sabun kokar . işte onlar tutkunu olası kişilerdir. ** *
bu kokunun rahatsız etmediği durumlarda olur. (bkz: aşk)
sabun kokan ter ve ter hakkında ihtisas yapmak isteyen yazarların mutlaka asker ocağına uğraması gerekir.
(bkz: 1 km oteden vuran ter kokusu)
(bkz: gül kokusu)
(bkz: hz muhammet)
dün dünyalar güzeli bir kız arkadaşımda duyduğum, ki o kıza hep özenerek bakardım nasıl bir güzellik bu diye, şimdi aklıma geldiği anda midem bulanıyor. ben öyle berbat bir tek kokusu daha kimsede duymadım. allah sevgilisine kolaylık versin.
kokanın ter değil, ter ile kokmaya başlayan bakteriler olduğu ve kişiden kişiye(bakteriden bakteriye) değişen koku.
kıllı kişilerde daha da dayanılmaz boyutlarda olan koku.
GERÇEktenden de kimi insanın dayanılmaz salgıladığı koku kimi insanın da çekici olan ten kokusu.. demek ki kişiden kişiye değişiyo, yada beslenmelerindenmidir nedir enterasan.
genelde halk otobüslerinde mazur kaldığımız, yaz mevsiminin de eşlik ettiği, allah düşmanımın bile başına vermesin diye dua ettiğim koku.
özellikle yaz aylarında karşılaşılan,insanın ne kendisine ne de etrafındakilere saygısı olmamasından kaynaklanan koku.özellikle temizlik imandan gelir diye gezen hacı amcalar kokunca daha bir acayip oluyor be.
sevgiliye aitse, hiçte rahatsız etmeyen koku.
tıklım tıklım belediye otobüsüne arka kapıdan zorla binersiniz biri kolunu acaba uzatmıştır o kişi üst basamakta olur ve sende koltuk altına sokarsın kafayı..anam o ne leş kokudur öyle çürütür insanın beynini.
kişiden kişiye değişen kokulardır. müslümanım diye geçinen insanların neden bu kadar koktuğunada anlam veremiyorum. hani imanın yarısı temizlikti. ayda bir mi duş alınıyor anlamıyorum ki. en az 2 günde bir duş alınması gerekiyor. ha imkanım el vermiyor deniliyorsa en azından haftada 1 ya da 2 kez olsun. yıkanmayana deodorant bile boşunadır. yıkanılmadığı sürece o bile kokuyu yok edemez, hatta daha pis bir koku ortaya çıkar. ya kimsenin kalbini kırmak istemiyorum ama temiz olmak bu kadar zor değil, yıkanın be abi allah aşkına yıkanın.
güzel bi kızın yanına hevesle yaklaştığınızda alırsanız kendinizden de kızdan da tiksinmenize yol açacak olan kokudur. he tabi kukusu olsun nefes alsın yeter diyorsanız başka.