bugün

ilk buluşma ise yapılabilecek en büyük yanlıştır; yüze gülen bir sevgiliye kanmayın siz yemeye çalışırken, o yüz tiksinç ifadesi alacak, gözler büyüyecek ve siz ona baktığınızda yine gülümseyecek ve sizde ne kadar sevimli olduğunuzu düşüneceksiniz. ama hiç alakanız olmayan bir kız bahane olacak veya ilk bakıştığınız saati unutacaksınız sonrası malum.
bim'den alıp bir parka çökülerek yapılması gereken güzel eylem.
eğer sevgiliyle ilişkiye başlayalı birkaç yıl geçtiyse, erkek arkadaşla nasıl rahat yeniyorsa, öyle yenir. burnunuz, dudak kenarlarınız kremaya bata yersiniz.
Sonu yatakta cesitli fantazilerle bitebilecek eylemdir.

Agzina yuzune bulastira bulastira yiyen sevgili arada parmagini falan yalar. O siralarda cift goz goze gelir.

-nurefşan!
-mahmutcan?
-aklima ebony fantazileri geldi boyle agzin da siyah siyah..
-ebony ne mahmutcan?
-hani boyle asansordeler. Bi tane hot brunette, bir ebony ile karsilasir. Baslarlar lezolasmaya..
-ne diyosun mahmutcan bisi anlamiyorum (parmagi yalamaya devam etmeler)
-ya hani diyorum milf gelir komsunun little caprice i ile krema surme oyunu oynarlar..siktir et eve gecelim...
tadından yenmez de ne olur.
Dökmeden, damlatmadan yiyorsa benim gözümde kahraman olur. Ben daha adını bile söyleyemiyorum. Adamın sıkıntısız yediğini düşünsene..
ilişkinin ilk altı ayında yapılmaması gerekendir. fakat bu zorlu süreç sevgiliyle makarna yemek aşamasına geçiş olabilir.
profiterolü yemekten çok sevgiliyle profiterol yapmak daha eğlencelidir. beraber yapıyorsanız zaten doyum olmaz tadına.
Çok agır gelir.
hatun kişi* çikolata aşkıyla yanıp tutuşan bir bireyse, ömrün sonuna kadar unutulmayacak bir tatlı yeme eylemi olur. bir yanda çikolata, bir yanda aşık olduğun adam, ikisi bir arada. oyşşş.
yiyin ama yedikten sonra sırıtmayın.
cidden ağza yüze bulaştırmadan yemesi zor bu meneti.

ama seviyorum ne yalan söyliyeyim.

hele birde böyle sos hatunun burnuna değdiyse o burun öpülür lan *