bugün

Herkes der seviyorum diye ama gerçekten bir insanı sevdiğinizi onla olmak istediğinizi nasıl anlarsınız. Bir kız güzel diye beğenmekten ya da yakışıklı oğlanmış diye hoşlanmaktan bahsetmiyorum.Gercekten sevmekten bahsediyorum.Nasıl anlarsınız sevdiğinizi?
eline dokunduğunuzda tüyleriniz diken diken oluyorsa ya da uzaktan onu gördüğünüzde kalp atışlarınız hızlanıyorsa seviyorsunuz demektir. yaşadıkta biliyoruz olum.
onu neden sevdiğinizi düşünün. net bir cevap bulamıyorsanız gerçekten seviyorsunuzdur. gerçek aşk beklenmeyen anda vurur insanı ve net bir sebebi yoktur.
YAN YANA GELDiGiNiZDE SiKiNiZ KAL... YOK YOK OYLE BiR ŞEY DEGiL.. YAPTIĞI YAPACAĞI TÜM KÖTÜ OLAYLARDA BiLE SEVEBiLMEYE DEVAM EDiYORSAN SEViYORSUN DEMEKTiR.
herkesden vazgeçtiginiz an işte o zaman anlarsınız. sonra sizi bırakır gerisi dipsiz kuyu. en azından bana anlattıgı böyleydi.
sabah kalkar kalmaz aklıma gelen ilk şey oysa seviyorumdur.
sevmek ya da sevilmekten ziyade beraberken eğlenmek mefhumu sözkonusudur bence..
başkası olmak zorunda kalmıyorsan esasen gerisi bojj muhabbet..
bi de güzel olcak lan tabii..
o konuşur, birşeyler anlatır bende onu anlamış olurum.
eskileri düşünmeyi tamamen bıraktırıp gecelerin en gündem ismi oluyorsa beyninizde eşikten birinci adımı atıyorsunuz demektir, girip çıkmak size kalmış.
58 sene önce yengenizle tanıştığımız ilk an sevdiğimi anladım. malum şahıs atağa geçmedi sarıldığımız zaman. anladım ki seviyorum.
görmediğinizde özlüyorsanız
aklınıza düştüğünde hüzünleniyorsanız
gördüğünüzde sevinciniz tavan yapıyorsa
geçmiş olsun.