bugün

(bkz: yavuz seçkin)
avea sesli imza yaptırsana 3 ay 20 dk beleş konuşma vericez lan sana deyince bir bit yeniği var mı diye meraklanıp araştırdım, bir dümen yok gibi.*

Sesli imza, sesimizi şifre olarak kullanıp işlem yaptırabileceğiniz bir güvenlik sistemiymiş. Sesli imza ile sesimizi sisteme kaydettikten sonra işlemlerimiz çok daha hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilecekmişiz; yani mal mal sorular artık olmayacakmış, bizi tanıyacakmış da işlemler hızlanacakmış. lakin inanasım gelmedi.* sisteme kayıt için "AVEA'DA ŞiFREM SESiMDE SAKLI" diye kaç kez dedim bir allah bilir. az kalsın vazgeçecektim. etrafta çıt yok, AVEA'DA ŞiFREM SESiMDE SAKLI gibi salakça bir sözü söyleyeceğimden kapıyı pencereyi dahi kapatmışım, hala etraf çok gürültülü sesiniz kaydedilemedi felan diyor. gerçekten gürültülü olunca ne olacak veya sesim kısılınca yahut nezle olduğumda. ne olcak biliyorum, delleneceğiz, küfredeceğiz. ben o saçma sözü gürültülü ortamda, milletin içinde zaten diyemem, birçok kişi de diyemez. bu da kafama takılan diğer mesele.*