bugün

En şerefsiz kadın güruhudur. Zengin olduğunuzu sakın yanlarında belli etmeyin. iletişim kurarken harcadığınız zamana yazıktır.
işini bilen kafasını kullanırken başka uzuvlarını da kullanabilen kadın gibi kadındır. bariz.
Türkiye de çoğunluk grubu. Erkek ne ve kim olursa olsun, huyu suyu önemli değildir, yeter ki parası olsun. Hem kız hem ailesi, bu adama kızını her türlü kullandırır. Evet.
işte bu erkek grubuna (bkz: altın sik) denilir. prime time gibi bir şey.
Am estetiği bile olabilirler.
Sermayen Derdimdir Hey Dost Servetim Ahım.
şimdi onlar düşünsün!
(bkz: filiz aker)
https://www.mynet.com/fil...-gecmisi-116341-mymagazin
görsel

Montana reis bile söyledi siz hala anlamadınız amk ağlıycağınıza para kazanın ibineler.
türk kızlarının %93.17si. türk kızları dünyadaki en paragöz kız grubu olabilir belki de. bir de para önemsiz derler. hasiktir oradan diyorum
geçen gün bi tanesiyle şöyle bi diyalog yaşadık,

-evlenirsem hayatta çalışmam.
+neden evlenmiyorsun?
-zengin bir erkegi bekliyorum.

!! bak bak.

30+, orta gelir mensubu ve görgüsüz. size müstehak.
iyi akşamlar.
erkek de kadın da kendine göre bir av peşindedir, önemli olan ava gidenin avlanmamasıdır.
valla benim teyzem uzman doktor bir hastanede çalışıyor. 15.000-20.000 tl arası bir geliri var hemen hemen.

her şeyini kendi yaptı. yani demek istiyorum ki, çocuklarını rahat ettirtmek istiyorsan çalış şimdiden kendin yap, kimseden medet umma.
Aldatilir. Eninde sonunda. Oyle kadini adam ne yapsin amk?.
iç güdülerine uygun davranan kadındır, doğada çocuğuna bakacak güçlü ve varlıklı erkeği seçiyorlar, zira iç güdülere göre tip ve karakter önde gelmez, güç ve varlık önde gelir, bende hiçbiri yok, sadece anlatıyorum, ben şişman gözlüklü boyun sakallı ve asosyalim.
Modern hayat kadınları.
ortada bir av varsa avcıda olur yoksa nasıl yürürdü bu ekosistem. o kadar parayı er kişi tek başına mı yiyecek amk. benim o kadar servetim olsa bir gecede yerim tarlayı.
Akbaba gibi çökerler. Sinsi bir yılandır, melek gibi koynunda beslersin. Başıma gelmedi ancak zengin bir arkadaşımın böyle bir yamyama kurban olduğuna tanıklık etmişliğim vardır. Uzak durun aman.
Karşılaştıkları adamlar servetiyle avlamaya çalışan adamlardır. Körler sağırlar, aynen.
(bkz: kadın kadınlar)
kadındır kadınlardır kadınlarımızdır.
Valla tüm servetim 3,5 tane satranç takımın, 25,30 adet satranç kitabım, bir kaç adet dijital satranç saatim var. Tüm servetim bunlardan ibaret. Benide avladılar nasıl olcak amk.
Kadınların suçu ne av olmayın MK.
Kadınların suçu ne av olmayın MK.
(bkz: ebru gündeş)
(bkz: şeyma subaşı)
T:esasında uyanık olan kadınlardır.
Ulkede guclu kadinin olmadigi aci gercek bir tespit.
Bi tanesini tanıyorum çok güzel keşke servetim olsa da beni de avlasa. .