sanırım aklınca algı operasyonu yapmaya çalışıyor.

(bkz: bunu bunu alın dışarıya).
erik gibi kütür kütür.
daha iyisi şamda kayısıdır. bir çekiçle vurmak var, bir balyozla vurmak var. ne kadar ağır o kadar iyi. * *
götümle fındık kırabildiğimi söylemişmiydim.
ayrıca sporcu olabilir orada da kas var amk. koşarken atlarken vs. oldukça önemli.
Bunu salıcaksın gayların arasına bi' güzel tokmaklayacaklar sonra da bir daha böyle başlıklar açmayacak.
Sapına kadar erkekmiş.

Ya nasıl hissediyorsanız öyle davranın ama kendi yaşantınızı kimseye empoze etmeye kalkmayın her durumu normalize etmeyin heterolardan bir farkınız kalmıyor böyle itici oluyorsunuz.
Sapını istediğini gösterir. (bkz: erkek adamın erkek sevgilisi olur)konyalı olabilir.
(bkz: selamun aleykum harun abi)
koltuk yırtandır.
şaplağı indirdiğinde odaya yankılamalı ses bırakan göttür. estetiktir.
kalça kasları sıkı olan erkek.
başlığı açan arkadaşın erkekse gey olma ihtimali doğura bilir diye kuşku duyduğumda başlık aynı zamanda.
zira devamında sapına kadar erkek olduğunu NiTELEMiŞ olsa da, bilinç altı ile yüzleşmeden böyle bir küstahlığa olsa olsa korku sebep oluyordu diye sipsiyi yakarım.
şaka lan şaka da saa ne lan sert götlü erkekten!
bu arada umarım yazdıklarım bir geyi rahatsız etmemiştir. zira ben tercihten değil yaradılış ve cehaletten olduğuna yanayım. herkesin güzelliği kendi içinde. yani ben de sapına kadar erkeğim.
Gay olması muhtemeldir. Günde 3 öğün vurduruyordur.
Sözlüğe gireli çok olmadı ama şunu farkettim ki bu Sözlük trol adı altında dezenformasyon yapılıyor.

Bu yüzden dikkat edelim prim vermeyelim.
vücut geliştirme yaptığı %100 olan erkektir.
Istırırım.